Hypno

Hypno
Kraj:
Wielka Brytania
www:
http://www.myspace.com/deejayhypno

Niezwykłe umiejętności techniczne, mocna wiara w miksowanie istniejących dźwięków, by stworzyć coś nowego i dynamicznego w połączeniu z uwielbieniem dla występów, które urzekają i elektryzują publiczność. Styl Hypno łączy gatunki i burzy granice, żeby stworzyć cos unikalnego, wyjątkowego i niezapomnianego dla najbardziej znanych organizacji światowych w najbardziej rozpoznawalnych miejscach, z najbardziej uznanymi wykonawcami świata.

Gościnnie Hypno rozgrzewał publikę i występował obok takich wykonawców i DJ-ów, jak John Digweed, Jimmy Van M, Layo & Bushwacka, Laurent Garnier, Fergie, Luke Fair, James Zabiela, Desyn Masiello, Tom Middleton, Justin Robertson, Mara, Yunus Guvenen, G Pal, Jon Carter, oraz wielu innych.

Dzięki uznaniu, jakie zyskał grając w klubach Godskitchen, Playground, Slide, Metripolis, Freak!, Audio Rehab i Empathy w Anglii, Inertia i Digifunk w Północnej Irlandii, Luv w Atenach, Krystal w Rumunii, The Roxy w Pradze i niezliczonej ilości innych miejsc znanych w Europie i na świecie, nie wspominając już o ogromie występów na terenie całej Polski – swojej zaadoptowanej ojczyzny, mógł wystąpić także w Proton Radio i innych światowych stacjach radiowych. Jego utwory dostępne są także w najbardziej liczących się sklepach z muzyką cyfrową.

Jego comiesięczne imprezy Magic – Techelectribaldisco przodowały w polskim clubbingu przez ostatnie 4 lata, ściągając najświeższych DJ-ów, proponując najlepsze liveacty i wypełniając po brzegi kluby w całym kraju. Wszystko w undergroundowym, głębokim klimacie brudnego house’u.

Hypno tworzy muzykę prawie tak długo, jak obsługuje decki, wydając indywidualnie jako Hypno, Pandemic, a także w kolaboracji – jak np. przy okazji utworu „Dark Energy” z Kevinem Freemanem.

Jego płodna deep house’owa wytwórnia Greased Palms także świetnie sobie radzi, otrzymując wsparcie i pochwały od takich ludzi, jak Laurent Garnier, Anthony Pappa, Nic Fanciulli, Kosmas Epsilon, James Talk, Paul Harris, Demi, Nick K, Can Costa, Anil Chawla i wielu innych wybornych dostawców inteligentnych, nocnych rytmów.

Sety do ściągnięcia:

http://www.xstreamist.com/download.php?mode=song_hifi&band_id=1354&song_id=2933
http://www.xstreamist.com/play.php?mode=song_hifi&band_id=1354&song_id=2933

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →