Hospital Djs

Hospital Djs
Kraj:
Polska
www:

Formacja pochodząca ze Śląska, założona na początku roku 2004 przez Piotra Szczepańskiego i Marka Nawrata, tworząca szeroko pojętą muzykę klubową z elementami trance, house, dance.
Marek – McM związany z branżą już od roku 1996 uczestniczył wcześniej w takich projektach jak Mc Diva, GBA Dance Company, Why Not, TRS, Mc Marco, Mr. Bad Bass, gdzie dobrze poznał tajniki produkcji muzycznej. Rok 2000 jako formacja Mc Marco – występy w licznych klubach oraz dyskotekach z grupą tancerzy Break Dance oraz Capoeira. Współpraca z Dee Jay Mix Club, gdzie wydane zostały takie numery jak Mc Marco – Imagination, Mc Marco vs. DjD – Wake up oraz „Nie mogę”, remixy dla takich grup muzycznych jak DjD – Rusz swoim ciałem 2000, Dj Long & Dj Junior – O je , Hyperevers – In my house. W roku 2001 Mc Marco zajął pierwsze miejsce w Polsce w turnieju „Techno – House” w Suchej Beskidzkiej .
Piotrek – Diablo vel Peter Devil swoją muzyczną karierę rozpoczął w roku 1997, kiedy to jako DJ zaczął pracować w niewielkich klubach na terenie Katowic. W roku 2001 został rezydentem Studio – jednego z największych klubów muzycznych na Śląsku. Zagrał niemal we wszystkich większych klubach na Śląsku, doskonale poznał mistrzowskie tajniki zawodu DJ’a. W roku 2002 wyjechał na 3 miesiące do Anglii, wystąpił w kilku klubach na obrzeżach Londynu. Oprócz wielu doświadczeń przywiózł ze sobą ogromne zamiłowanie do muzyki trance i house.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →