Haze

Kraj:
Polska
www:

DJ Haze, prawdziwe nazwisko Tim Hazell – pochodzi z Walii, ale od paru lat mieszka w Poznaniu. Aktualnie działa na polskiej scenie klubowej jako jeden z najpopularniejszych DJ’ów house’owych. Regularnie gra za granicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Haze miał okazję stanąć za deckami w klubach takich jak Ministry of Sound i Pacha. Był również gościem na imprezach Housexy, Kinky Malinki oraz Cocoloco.
Grał z takimi gwiazdami jak: Roger Sanchez, ATFC, Martin Solveig, Paul Farris, Mark Knight, Alex Kid, Paul Harris, Luke Fair, Scanty i Nick Bridges i wieloma innymi.
Przez cztery lata był rezydentem Post Dali w Poznaniu, gdzie jego impreza „Funki Chilli” stała się legendą. Po kilkuletniej przerwie współpraca z klubem ponownie się odrodziła, tym razem pod szyldem comiesięcznych nocy „Vinylshop Presents…”, które dostarczają najświeższe talenty z Wielkiej Brytanii i wypełniają parkiet po brzegi.
W pierwszą środę każdego miesiąca można posłuchać Haze’a w poznańskim klubie SQ, gdzie odbywa się impreza z cyklu „Body Language”.
Festiwalowe imprezy z udziałem Haze’a to dwa ostatnie festiwale Creamfields w Polsce oraz festiwal Subkultura na Białorusi.
Najnowszym projektem Haze’a jest jego własna wytwórnia. Oprócz tego Haze prowadzi internetowy sklep z winylami, www.vinylshop.pl.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →