Hacker

Hacker
Kraj:
Polska
www:
http://www.djhacker.prv.pl/

Hacker to DJ i producent muzyki klubowej, jak również animator imprez klubowych oraz prezenter radiowy. Na polskiej scenie obecny jest od roku 1997. Urodził się w 1979 roku, w Krakowie, obecnie mieszka w Dębicy – na granicy Małopolski i Podkarpacia, gdzie rezyduje w największym lokalnym klubie Moderna, którego jest menagerem. Nie przeszkadza mu to w koncertowaniu w całym kraju i zagranicą.
Już jako dziecko uczęszczał do prywatnej szkoły muzycznej, lecz prawdziwa przygoda z muzyką klubową zaczęła się w 1997 roku. Już w dwa lata później pojawił się na scenie z profesjonalnie przygotowanymi imprezami klubowymi. Jako jeden z nielicznych polskich Dj’ów już wtedy grał tylko z winylowych płyt. Dziś prezentuje dwie twarze muzyki klubowej: prawdziwy clubbing oraz nieco komercyjną strefę muzyki klubowej.
Pasjonuje się gatunkami trance oraz house, ale tylko w poszczególnych odmianach. Charakteryzują go dynamiczne, szybkie i niekiedy mocne rytmy, lub zupełnie odwrotnie – spokojne, ciepłe brzmienia. Łatwo i chętnie nawiązuje kontakt z publiką, tworząc szybko niepowtarzalny klimat imprezy. Jako prezenter radiowy prowadzi Klubową Listę Przebojów DMC dla Radia Puls FM w Mielcu, na co dzień współpracuje z klubami przy organizacji imprez oraz tworzy muzykę. Prowadzi także Booking Dj’ów i artystów polskiej sceny. Uwielbia klubową klasykę, sam posiada ogromne zbiory winyli, gromadzi je i gra tylko najlepsze światowe produkcje muzyczne, zarówno te klasyczne jak i dzisiejsze, czasem nawet przedpremierowe wydania.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →