Grooveliker
Pod koniec lat 80 – tych i na początku 90 – tych organizował imprezy z najróżniejszą muzyką alternatywną wytwórni niezależnych: punk / hardcore, post punk, industrial, new beat, grunge, electro body music, noise. Przez kilka lat był zaangażowany również w organizowanie koncertów zespołów z polskiej sceny niezależnej jak i zagranicznej. W pewnym momencie zainteresował się nowymi dźwiękami techno.
W 1997 wraz z dwoma wspólnikami założył niewielką, niezależną firmę CITY BEATS – wydającą kasety oraz płyty CD, sprzedającą płyty winylowe z muzyką techno, trance, house, drum’n’bass oraz bookującą DJ’ów polskich i zagranicznych na imprezy na terenie całego kraju.
Przez kilka lat, swego rodzaju wizytówką Grooveliker’a było brzmienie głównie kojarzone z londyńską sceną acid techno i hard techno. Zagrał w tym czasie na wielu imprezach klubowych. Jednak z czasem jego muzyczne zainteresowania poszerzały się, idąc w kierunku dynamicznego połączenia elementów techno, tribal, progressive i tech – house. Obecnie najczęściej grywa sety będące połączeniem różnych odmian techno, z lekkimi wpływami elementów innych gatunków: tribal, progressive, tech – trance, trance, house. Jest DJ’em niezwykle wszechstronnym i muzycznie otwartym na różnorodne gatunki – zawsze gra to, co lubi i co w danym momencie mu się podoba.
Jest odpowiedzialny za sprowadzenie do Polski wielu cenionych wykonawców underground oraz licznych uznanych międzynarodowych gwiazd – dzięki jego pasji dla muzyki, kontaktom osobistym i pracy publiczność mogła pierwszy raz oglądać i słuchać w kraju takich wykonawców, jak na przykład: Henry Cullen aka Dave the Drummer, Oxia, Rowland The Bastard, Leandro Gamez, Emerson, Cristian Varela, Preach, Southsoniks, DDR, Tom Hades, Takaaki Itoh, Brian Sanhaji, Oliver Ho, Robert Natus, Alex Flatner, Mark Tyler, Jack de Marseille, Gizelle, Asem Shama, Ant, Pounding Grooves, Glenn Wilson, Alex Bau, Chris Liberator, Holgi Star, Massimo, Lawrie Immersion, Chris Liebing, Gaetano Parisio, Rino Cerrone, Eric Sneo, Rafael Araujo, James Ruskin, Dave Shokh, Marco Remus, Zebedee.
Współpracował jako recenzent płyt z magazynem PLASTIK oraz TECHNO PARTY, obecnie prowadzi własny dział recenzji nowości techno w magazynie LAIF.
W roku 2002 Grooveliker zajął trzecie miejsce w plebiscycie magazynu LAIF na najpopularniejszego polskiego DJ’a, w 2003 zajął miejsce czwarte, 2004 – ósme, a w 2005 – piąte, będąc jednym z trzech DJ’ów, obok Angelo Mike’a i Glasse’a, którzy od początku istnienia tego plebiscytu, rokrocznie są w pierwszej 10-tce.
Obecnie pracuje nad własnymi utworami wspólnie z utalentowanym producentem, DJ’em Jakubem Rene Kosikiem. Razem tworzą również projekt o nazwie LINCOLN SIX-ECHO – projekt nastawiony głównie na lżejsze odmiany elektronicznej muzyki tanecznej oraz nad projektem o nazwie TERROR SMITH.