Greg Bleender

Greg Bleender
Kraj:
Polska
www:

Prywatnie Radosław M. Urodził się i mieszka w Krakowie. Od 2004 roku muzyka klubowa jak i dj-ing stały się jego pasją. Ważnym etapem w rozwoju jego umiejętności było ukończenie kurs dla Dj-ów organizowanego przez VMP Music Promotion, dzięki któremu miał również okazję poznać kilku bardzo dobrych krakowskich DJ. Kolejne kroki, które podejmował ,
miały na celu doskonalenie jego umiejętności technicznych – które stawia na pierwszym miejscu. 2006 rok to kilkanaście występów w różnych klubach przede wszystkim w Małopolsce np. Epsilon – Izdebnik, Galaktyka – Wadowice, oraz uczestnictwo w imprezie plenerowej Migration – Łososina/ k. Nowego Sącza, gdzie miał okazję zagrać z takimi gwizdami jak: DJ Jean, Nenes, Benassi Bros. Także w tym roku został rezydentem już nie istniejącego klubu Grawitacja w Tarnowie. Kolejny rok wiąże się z ważnymi zmianami, które miały znaczny wpływ na jego dalszą karierę. Na początku nowy pseudonim artystyczny, który miał zakończyć stary etap i rozpocząć nowy. Znudzenie prezentowanymi wcześniej dźwiękami, nakłoniło go do poszukiwania nowego, całkiem innego stylu muzycznego.

Obecnie w jego setach można usłyszeć głownie dźwięki spod znaku electro i electro house. Jednakże w klubach, w których prezentuje swoje umiejętności stara się grać dla ludzi, a nie dla siebie. Dla niego dobrze bawiący się klubowicze są najważniejsi, dlatego też umiejętnie dobiera materiał, do klubu oraz imprezy, na której gra, nie ograniczając sie tylko do jednego stylu. Uważa, że do wszystkiego dochodzi się stopniowo i wszystko nastąpi w swoim czasie. W to co robi wkłada całe serce, angażuje całego siebie i stara się dążyć do perfekcji. Wciąż stawia sobie nowe cele, a od siebie wymaga coraz więcej.

W tym roku chciałby skupić się na kreowaniu swojego stylu poprzez występy w klubach oraz spróbować swoich sił w produkcji muzyki. Kolejnym ważnym celem jest rozwój agencji muzycznej – (dj-booking.pl), której jest współtwórcą.

Miał przyjemność zagrać w takich klubach jak: Cień Kraków, Prozak Kraków, Enso Kraków, Epsilon Izdebnik, Imperium Sosnowiec, In Blaco Kraków, Zoom Kraków, Jama Kraków, i zagrać u boku takich dj jak: D.Ramirez, Ronald van Gelderen, Dolby S, John Marks, Seamus Haji, Dominic Lea, DJ Insaneman, DJ Jean, Nenes, DJ Martines, C-Bool, Q-Naro, Tornadozzer, Ann-D, Phil Jensky, Dirty Rush, Dominique Gato . i wielu innych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →