Gouliano

Gouliano
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djgouliano

Od najmłodszych lat jego zainteresowania kierowały sie w strone muzyki.Na poczatku kolekcjonowanie płyt ,czasopism muzycznych i obserwowanie rynku muzycznego poprzez kanały muzyczne.

Pierwszy kontakt z imprezami i publicznoscia odbywał sie w czasie szkoły sredniej po przez organizacje imprez szkolnych i sylwestrów.

Pierwszy klub w którym został rezydentem to Techno Planet w Bielsku Białej-było to w roku 1997 roku.Tam u boku takich gwiazd jak Moguai,Westbam,Mark Spoon,Talla 2 xlc,Angelo mike,Ralf Drastic krztałcił swoje umiejetnosci i charakter muzyczny.

Aż do dnia dzisiejszego przez cały ten czas napotykał nowe gatunki i trendy muzyczne.Kluby w których grał to: Techno Planet-Bielsko Biała/Kazamaty -Pomorze/Diadem-białystok/Swinks-rawicz/Galaktyka-luzino/Cień -Kraków/Highway-Oswiecim/Wyzszy-wymiar-Katowice/Qushi-Kraków/ Turnmils-Londyn/ Bar Rumba-Londyn/Blue Kiss-Wiedeń/ i wiele innych.

Zagrał u boku takich gwiazd jak; Benjamin Bates,Moguai,Dave Macculen,Bart Clanssen,Kai Tracid,Nils de Vries,Oliver Klitzing,Westbam,Marusha,Deadmau5,Steve Angelo,Darren Emerson,Alex Gaudinio,Master at Work,Chris Lake,Diana`d`rouze Carla roca, Adamus,Angelo mike,Pulp,V-valdi,Hardy Hard i wielu innych………………..

Jego gatunki muzyczne które obecnie preferuje to HOUSE / ELECTRO / PROGRESIVE HOUSE………………..

Jego domena jest dobry kontakt z publicznoscią i energia która pozwala na zabawe w róznych okolicznosciach.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →