Golden

Golden
Kraj:
Polska
www:
http://www.dj-golden.pl.tl

Grzegorz, czyli Dj Golden urodził się 15 maja 1989 roku w Kołobrzegu. Muzyką interesuję się już od dziecięcych lat lecz na profesjonalnym sprzęcie zaczął grac od 2004 roku po pierwszym kontakcie z Sunrise. Jest samoukiem, i nikt nie pomaga mu w dojściu do sukcesu.
Lubi mocne style muzyczne jak np:
– Trance
– Euro Trance
– Vocal Trance
– Electro
Swoje umiejętności i stopień zaawansowania zdobywa jak narazie w małych klubach. Jego debiut odbył się w Petrico razem z DJ Ka-3, gdzie poraz pierwszy zrobili dla większej publiczności wspaniałą imprezę. Grał on w takich klubach jak:klub MosQuito, klub Aquarium, klub Laguna, Ararat – Kołobrzeg, a przez pół roku był rezydentem w klubie Monica.
Obecnie trwa praca nad debiutanckim singlem, a także osoby która mogłaby wypromować go na większą skalę dla większej publiczności, gdzie mógłby zaprezentować swoje możliwości.
Jak sam mówi: „uwielbiam grać dla ludzi, ponieważ sprawia mi to dużo radości i daje dużą satysfakcję” a swoją drogą potrafi stworzyć niesamowity klimat podczas swoich setów i przenieść wiarę w inną przestrzeń! W roku 2006 wspólnie z kolegą – „DJ Ka-3” założyli duet o nazwie „Krakusa 1 Wandy”. Nazwę tą zawdzięczają Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu.
Razem, jak i osobno tworzą niesamowitą atmosferę podczas grania.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →