Gogol aka.Chris Bee

Gogol aka.Chris Bee
Kraj:
Polska
www:
http://www.imprezowyserwis.pl

Krzysztof (Chris Bee) jest młodym dj’em, który przygodę z muzyką rozpoczął już w dzieciństwie, uczestnicząc w lekcjach gry na instrumentach klawiszowych.

Ogromne zafascynowanie światem klubowym spowodowało, że pewnego dnia stwierdził, że spróbuje także swoich sił i zajmie się profesjonalnym miksowaniem. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2004 r.W międzyczasie startował w szeregu konkursach a także uczestniczył w licznych kursach i szkołach dla prezenterów muzycznych i dyskotekowych (dyplom Pioneer Pro Dj Polska).

Zaczynał od grania w małych klubach, ale jego zawzięta praca i indywidualne podejście do brzmień które serwuje spowodowało, że jego sety stały się bardzo wyjątkowe i doceniane, co spowodowało bardzo szybki rozwój jego kariery. Obecnie występował już w wielu klubach na terenie Wielkopolski z czasem wypływając coraz bardziej w głąb naszego kraju.Aktualnie można go zobaczyć w najlepszych klubach całej Polski i nie tylko.

W trakcie swojej stosunkowo niedługiej kariery gościł w takich klubach jak: Ekwador Manieczki, Relaks Leszno, Heaven Leszno, Heaven Łódź, Heaven Ostrów Wlkp, Wz Wrocław, Gladiator Łosiniec, Amsterdam Łąkie, Arena Izbica Kujawska, Ibiza Koronowo, Imperium Śrem, Leśna Sława, Paka Karpicko, Paka Mieleszyn, B7 Brody, Train Gaj Wielki, Genewa Kopanica, Paradox Rogoźno, Malibu Ustronie Morskie, Olimpia Miłosław, Gospoda Głogowska Głogów, Mayday Głogów, Kotłownia Zielona Góra, Antidotum Chojnice, Bajka Mielno, Lunatic Opalenica, Brand Jarocin, Malibu Szemborowo,Via Bowling Center Międzychód, Bowling Planet Środa Wlkp, Joy Pniewy, Shamrock Poznań, Tuba Poznań, Terytorium Poznań, Malibu Poznań, Mood Club Poznań, Buddha Bar Poznań.

Był także rezydentem takich klubów jak 7th Heaven Mierzyn, Mauritius Nowy Tomyśl.

Nawiązał współprace z wieloma dj’ami i miał okazję zagrać u boku wielu gwiazd z Polski i zagranicy takich jak: Westbam, 4strings, First State, John van Dongen, Jorn van Deynhoven, Antoine Clamaran, Woody van Eyden, Chris Ortega, Cj Stone, Milo. Nl, Peran van Dijk, Artento Divini, Kyau&Albert, Dash Berlin, Daniel Kandi, Rank 1, Duderstadt, Fragma i wielu wielu innych…

W setach Chris Bee dominuje przede wszystkim House w jego wszelakich odmianach choć bywają także sety o mocnym, progresywnym i trancowym brzmieniu.Jak on to mówi „Każda impreza jest dla niego niesamowitym wyzwaniem…”

Rok 2011 będzie kolejnym przełomem w jego karierze,gdyż zaczną się pojawiać jego pierwsze autorskie produkcje nad którymi już ciężko pracuje w domowym studio.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →