Ghost

Ghost
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djghost007

DJ Ghost – prywatnie Dawid Widuch. Młody, obiecująco zapowiadający się DJ, pochodzący z małego miasteczka położonego na Śląsku. Jego przygoda z muzyką zaczęła się parę lat temu (kiedy?? dokładnie nie wiadomo, być może był to rok 2006), gdzie jako jeszcze niedoświadczony DJ prowadził imprezy okolicznościowe. Z biegiem czasu doświadczenie rosło, a muzyka stała się jego pasją. Od tego czasu chęć dalszego rozwoju była dla niego priorytetem i tak jest do dziś.

W 2008r. nastąpił przełom w jego karierze – pierwsza, plenerowa, masowa impreza klubowa u boku okolicznych DJ – X-Party Open Air Festival. To było to na co czekał od długiego czasu. Jego set zachwycił nie tylko imprezowiczów, ale także organizatorów i między innymi dlatego miał przyjemność zagościć na SUMMER SENSATION NIGHT – kolejnej plenerowej imprezie kończącej wakacje. W okolicach października 2008r. zaczyna współpracę z okolicznym klubem i tak po dzień dzisiejszy można go zobaczyć i usłyszeć jego sety w Klubie TRZY ŚWIATY w Lublińcu. W między czasie grywał w paru różnych klubach w okolicy, a także gościł na wielu imprezach okolicznościowych.

Jego sety przepełnione są energią. Nie ogranicza się do konkretnego stylu muzycznego, w każdym klimacie czuje się wyśmienicie. Jednak jego ulubionymi utworami są te z gatunku electro house. Doskonale potrafi wyczuć w czym gustuje publika i zawsze zaspokaja pragnienia muzyczne nawet tych najbardziej wymagających.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →