Fusion Mind

Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/djfusionmind

Fusion Mind – pseudonim artystyczny Piotra Rudzewicza (ur. w 1989 roku w Nowym Sączu).

Piotr Rudzewicz swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 13 lat, gdy po raz pierwszy staną za gramofonami i prostym mixerem. Gdy zaczął mixować, już wiedział co chce w życiu robić. Obecnie występuje pod pseudonimem „Fusion Mind”
wcześniej był po prostu Piotr.

Zaczynając od występów szkolnych, poprzez radia internetowe aż do swojego pierwszego wystąpienia w Klubie, Fusion Mind zarażał publikę brzmieniami Chicane czy RMB.

W wieku 14 lat po raz pierwszy wystąpił na scenie w klubie „World Underground” obecnie znanym jako „Level” (Nowy Sącz). Miesiąc później wygrał konkurs młodych talentów, co otworzyło mu dalszą drogę do sukcesu.

Niestety radość nie trwała długo, w czerwcu 2004 roku u Piotra wykryto ciężką chorobę. W ramach leczenia musiał zrezygnować z kontynuacji swojej kariery muzycznej.

„Gdy wyszedłem ze szpitala, po powrocie do domu wziąłem swój ulubiony krążek (Chicane Saltwater) i zacząłem mixować… 3 letnia kuracja zabrała i zniszczyła mi to co kochałem… Teraz chcę wrócić i kontynuować swoją karierę, chodź nie będzie łatwo”- Mówi Fusion Mind.

Często podróżuje, od Nowego Sącza, poprzez Kraków, Wrocław aż po Londyn grając i zdobywając sobie coraz większe uznanie wśród klubowiczów. Grał z Angelo Mike, Nuke Proff, Thomas van Ray i wiele wiele innych gwiazd muzyki elektronicznej.

Popularność Fusion Mind-a znalazła swoje odbicie również w mediach, Słuchacze takich radii jak Radio Galicja, Radio Beskid Czy też RMF MAXXX mieli okazje posłuchać zaprezentowanych przez niego setów.

„Mimo moich sukcesów i wciąż wzrastającej popularności, nie zamierzam osiąść na laurach, nawet nie przeszło mi to przez głowę. Każdy kolejny sukces jest dla mnie powodem do dumy i do tego by rozwijać się dalej. Kocham muzykę, kocham to co robię, Gram dla ludzi i tylko dla nich. Sam profesjonalizm w zawodzie Dj-a nie wystarczy, to dopiero połowa sukcesu.
Publikę trzeba wprawić w zachwyt, radość i zadowolenie, sprawić by podążała za nami”- mówi Fusion Mind.

Fusion Mind od kilku lat regularnie co weekend wchodzi na Dj-kę, by oddać publice to co ma najlepszego- kawałek siebie.

W Jego setach można usłyszeć Trance z domieszką Progressive-u. Ostatnio zainteresowały go także brzmienia House i Tech House, ale jak sam mówi „Tylko te które mnie naprawdę urzekną”.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →