Funhouse

Funhouse
Kraj:
Polska
www:
http://www.funhouse.dj.ftb.pl

Funhouse – dj, producent, miłośnik wszelkich gatunków muzyki elektronicznej. Urodzony 28 sierpnia 1987r.
Muzyką klubową zainteresował się jako nastolatek w wieku 15 lat. Wtedy tez rozpoczął swoja zabawę z muzyką, odkrył ile satysfakcji daje mu początkowo kolekcjonowanie muzyki, które przerodziło się w wielką chęć jej mixowania.
Zaczynał jako prowadzący imprez okolicznościowych, w których od samego początku starał się umieścić szczyptę brzmień klubowych. Trwało to kilka lat aż, w końcu zdecydował się na dalsze kroki. Postanowił zapisać się do profesjonalnej szkoły FTB DJ School gdzie podczas trwającego tydzień kursu doszlifował swoja technikę i poznał wielu ludzi z ta sama pasją, pasją dawania ludziom radości.
Swoje umiejętności miał okazje zaprezentować podczas konkursu organizowanego przez ZOK w Żmigrodzie „Battle of the dj’s”, który udało mu się zwyciężyć. Można było go usłyszeć w klubach tj: „Hawaje” Boszkowo, „Bosman” Dziwnów, „Riviera” Prusice, „Performance Cafe” Rawicz, „X-Demon” Leszno. „Balaton” Miejska Górka. Aktualnie rezydent klubu Performance Cafe Rawiczu. Organizator imprez „Balaton Open Air Party” w Miejskiej Górce.
Zajmuje się również produkcja i realizacja dźwięku, podjął nawet naukę na kierunku Realizacja dźwięku w wrocławskiej artystycznej szkole ROE
Na ogół gustuje w mocniejszych tech – housowych produkcjach. W jego setach można również usłyszeć wiele instrumentalnych brzmień to wszystko składa się na energetyczne housowe „pompujące” kompilacje.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →