Fire

Fire
Kraj:
Polska
www:
http://www.spaceofsoundagency.com

Booking / Contact:
mail: [email protected]
gg: 5023968

via SoundCloud: http://soundcloud.com/firepl
via MixCloud: http://mixcloud.com/FirePL/
via PromoDj: http://promodj.com/firepl
via FaceBook: http://www.facebook.com/firedjpl
via MySpace: http://www.myspace.com/firepl
via TopDeeJays: http://topdeejays.com/fire
via Twitter: http://twitter.com/FirePL

Fire – prywatnie Błażej Hap, urodzony 31 stycznia 1992 roku, młody Disc Jockey oraz początkujący producent muzyki elektronicznej. Już od najmłodszych lat w jego życiu towarzyszyła muzyka, jednak dopiero w wieku 15 lat zagłębiał się w temat coraz bardziej, gdzie zafascynował się muzyką Hands Up. Wszelkie wykonywane wtedy kroki kierowały go do zawodu DJ’a, gdzie zainteresowanie tą dziedziną było ogromne. Nieprzerwanie od tamtego okresu Błażej poznaje kolejne tajniki miksowania natomiast jego gust muzyczny nie ogranicza się już tylko do Hands Up’u.
Swoje postępy szlifował wtedy w nowo otwartym radiu internetowym SkyLineParty [www.SkyLineParty.pl], które niestety w dosyć szybkim tempie zostało zamknięte.

Na przełomie tego okresu z przyjacielem Rafałem (Maxx Van D) założyli projekt pod nazwą The Exotic Disco Project Team. W duecie przez kolejne miesiące występowali gościnnie w wielu radiach w polskim internecie, zdobywając tym samym kolejne bardzo ważne doświadczenie. Również i w tym czasie zadebiutowali produkcjami typu Bootleg, między innymi: Laidback Luke – Be vs. Insomnia [http://youtu.be/IDOP2ARsV64], Andain & Fragma – Toca Me Beautifuly Things [], Westbam vs. Sprezynka – Agharta 2k10 [http://youtu.be/40wH_kCL6Mk], Comiccon – Yeah Its Like Luvstruck [http://youtu.be/wzVfDzBQXoM], Steve Angello – Fuck The Knas Club [http://youtu.be/L-bSsYtWF5Q], Slayback vs. TAITO – Don’t You Give Up [http://youtu.be/CnHoem-Hxyg].

We wrześniu 2009 roku Fire dostał się do jednego z najbardziej renomowanych radii w Polsce – RadioTP [www.RadioTP.pl], wcześniej znanego jeszcze pod nazwą RadioTechnoPower. W RadioTP Fire jest do chwili obecnej, lecz nie tylko jako prezenter, a dodatkowo jako Administrator Forum [www.RadioTP.pl/forum/] oraz Administrator kanału ClubMUSIC [http://radiotp.pl:8058/listen.pls].

Rok 2012 jest rokiem różnych projektów, w których parę groszy przy organizacji dokłada Błażej. Aktualnie wspólnie z DJ’em Kludu rozpoczęli projekt „Back To Hands Up” (www.facebook.com/BackToHandsUp), w postaci kwartalnych meetingów poświęconych temu gatunkowi. Kolejnym projektem jest indywidualna praca nad imprezą cykliczną najcięższych brzmień „Toxic TP” (www.facebook.com/toxictp), w której można usłyszeć sety polskich gwiazd jak i zagranicznych z parkietów Hardstyle, Hardcore i pochodnych. W tym samym kierunku wspólnie z Maxx Van D pracuje nad najpoważniejszym projektem cyklicznych audycji radiowych „Save My Mind” [] tworzonych na wzór Radio Shows Steve Aoki czy też Marcus Schossow.
Koniec roku 2012 odznaczył się szczególnie. Błażej wspólnie z Mariuszem [DeeJayManiek] postanowili utworzyć projekt Space of Sound Agency [www.SpaceOfSoundAgency.com] wspierający dj’ów z Polski i z zagranicy lubujących się w klimatach mniej komercyjnych. Rok 2013 ma być początkiem działalności SoS Agency.

W 2010 roku wygrał turniej DJów organizowany przez Club 40 w Radomsku. Do tej pory jako DJ mógł zaprezentować się między innymi w takich miejscach jak: Club 40 (Radomsko), Klub Revolution (Kamieńsk, dawniej jako Klub Milano), Klub Bogacz (Kolbuszowa), Klub Mohito (Częstochowa), natomiast konsolę miał okazję dzielić z: Kelvin, Omen, Lathino, Wojtas, Klakier, Maxx Van D, Dan Price, AlexV, Nexit. To są dopiero początki współpracy DJ’a Fire z klubami, a co będzie dalej, czas pokaże.

*********************************************************

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →