Fill

Fill
Kraj:
Polska
www:
http://www.music-team.pl

DJ FILL swoją muzyczną przygodę zaczynał w 1997 r. wówczas nie zdawał sobie sprawy z tego, że ta niesamowita przygoda będzie trwała aż do dnia dzisiejszego i że aż w tak dużym stopniu wpłynie na jego życie. Od samego początku sukcesywnie pracował nad doskonaleniem swoich umiejętności-co nie było łatwe.
Jednak z czasem coraz to nowe kluby, nabywane nowe doświadczenia oraz dostęp do coraz lepszego sprzętu sprawiły iż, zaczął traktować granie już nie tylko jako zabawę ale jako wielką pasję i hobby bez której nie da się żyć.
W swoich setach najbardziej lubi grać muzykę house z wszelkimi jej odmianami aczkolwiek, muzyka którą prezentuje zależy przede wszystkim od rodzaju imprezy na której gra. Zawsze stara się grać dla ludzi, bo na tym polega rola dj’a, doskonale potrafi dostosować się do każdego miejsca w którym gra stwarzając niepowtarzalny klimat w trakcie imprezy.

W swojej karierze miał okazję zagrać w wielu klubach w całej Polsce do których zaliczyć można m.in.: Holidays Orchowo, Viva Służewo, Terminal Sępólno Krajeńskie, Arena Bierzwnica, Delta Ostrowite, Arena Kokocko, Spik Koronowo, Nova Lubiewo, Ibiza Susz, Arena Izbica Kujawska, Arena Nieszczewice, Genesis Złotów, Troja-Chełmno, TPart Toruń, Europa Go-FM w Gorzowie Wlkp i wiele innych….
Ponadto podczas swojej dotychczasowej kariery miał przyjemność zagrać z dj’ami z całej Europy a także z Polski , do których zaliczyć można m.in: Kalwi i Remi, Dj Diabllo, Dj Hazel, Dj Omen, Clockhouse, Dj Ruffmix, HouseD, MdK, Dj Top,Marc Van Linden, Peran, Dj Sasha Dubrovsky, Dj Rene, Steve Murano, Mariodeejay, Dj Diabllo, Carsten Hell, K3, Dj Arti,Dj Arczi,StevieX,Dj Daro, 2 Sweetblondies, Dj Kriss, Matush, Gambit, Dj Mc, Dj Beker, Dj Maxx ……

Obecnie jest rezydentem w klubie Omega w Kąkowej Woli do którego zaprasza w każdą sobotę.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →