Felix Kroecher

Felix Kroecher
Kraj:
Niemcy
www:
http://www.felixkroecher.com

Felix Kröcher to nazwisko rozpoznawalne dla wielu od występu na niemieckim Nature One w 2005 roku, kiedy to został uznany za jednego z najlepszych debiutantów na klubowej scenie techno. W 2006 roku, Felix zagrał na większości międzynarodowych festiwali technicznych takich jak Mayday, Nature One czy Love Parade i wszędzie jego sety zebrały uznanie wśród wielbicieli muzyki elektronicznej.

Również rok 2007 był dla Felixa przełomowy. W marcu tego roku uruchomił bowiem swój własny Label FK-Recordings. 25 maja ukazała się rewelacyjna płyta DVD „The Live Collection” prezentująca legendarne wręcz sety z wspomnianej już edycji Nature One oraz ostatniej Love Parade oraz kilka dodatkowych setów z innych występów.
Felix KrÖcher to ścisła czołówka światowego techno i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy niemieckiej sce-ny. DJ, producent, właściciel wytwórni FK Recordings i redaktor muzyczny znanego niemieckiego radia Sun- shine Live! Znany z groźnych, bezkompromisowych setów zawierających wszelkie odmiany mocnego techno. Jego znak rozpoznawczy to schranzowe bootlegi znanych przebojów, które za każ- dym razem powodują niebywałą euforię na parkiecie. Stały bywalec eventów z ostrą muzyką, od lat klasyfikowany w czołówkach techno rankingów.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →