Fatum

Fatum
Kraj:
Polska
www:

DJ Fatum odkąd tylko pamięta był zainspirowany wszystkim tym co oscylowało wokół dźwięku/muzyki. Już w wieku 14 lat po części zaspokajał swoje ambicje grając na szkolnych imprezach okolicznościowych (czasy oldschool’owych decków) oraz dyskotekach. Przełomem był rok 1999 gdy pojawiła się wizja pierwszego grania jako rezydent w klubie, nie wahał się ani chwili. W międzyczasie zajął się organizowaniem nagłośnienia na plenerowe imprezy dla stacji TVN i ich pierwszego programu reality-show Big Brother. Następnym klubem nad którym Dj Fatum przejął opiekę muzyczną był „Rejon 69”. Cechę wspólną obu wcześniej wymienionych rezydentur było niesprecyzowanie muzyczne, którego wynikiem była swoista mieszanka stylów począwszy od R’N’B’ i rapu a na muzyce dance i Top-40 skończywszy. Sytuacja uległa nieco zmianie w kolejnym klubie w którym DJ Fatum miał przyjemność objąć rezydenturę, a mianowicie w klubie Odeon w Sokołowie Podlaskim. To tam właśnie prowadził pierwsze eksperymenty z muzyką techniczną i obserwował zachowania przybyłych klubowiczów na innowacyjne w Polsce w tym czasie dźwięki. Eksperymenty przerodziły się w zachwyt, zachwyt ewoluował w uwielbienie, uwielbienie stało się przekonaniem. Ważnym wydarzeniem dla Andrzeja było poznanie w Skierniewicach kilku osób z kręgu muzyki klubowej. Utwierdzili go oni jeszcze wyraźniej w przekonaniu, że muzyka klubowa była trafnym kierunkiem rozwoju, który wybrał. Był to między innymi DJ W (obecny rezydent klubu Blue). Wakacje 2001 roku postawiły przed Andrzejem największe dotychczasowe wyzwanie zbudowanie od podstaw prestiżu i atmosfery w nowo powstałym klubie Trendi w Rusinowie koło Przysuchy. Tego okresu kariery DJ’a Fatuma nie sposób przecenić – wspaniały muzyczny poligon doświadczalny, godni podziwu klubowicze, świetna atmosfera lokalu to tylko nieliczne atuty nieistniejącego niestety już dzisiaj klubu Trendi.
Był gościem wielu klubów na terenie całej polski. Fatum gra, ponieważ kocha muzykę oraz ludzi. Świetnie odnajduje się w nurtach muzyki house, ale równie często powala mocnym hardstyl’owym uderzeniem.

Pomimo bariery czasu jaka dzieli mnie od pierwszego występu w klubie Blue, doskonale pamiętam pozytywne odczucia jakie towarzyszyły mi przez długi czas po tym wydarzeniu. Moim marzeniem i celem stało się stworzenie sprzyjających okoliczności bym mógł tam wrócić ponownie. Mocna wiara i motywacja pomogła mi ziścić moje marzenie, a w późniejszym czasie po skrupulatnej weryfikacji klubowiczów zostać zaakceptowanym w roli wicerezydenta klubu Blue.

W minioną sobotę (02-12-2006) nastąpił kolejny etap spełniania „błękitnego” marzenia – zostałem oficjalnie mianowany na rezydenta tego wspaniałego miejsca w mogłoby się wydawać niepozornej miejscowości Staroźreby. Jestem głęboko wdzięczny Wojtkowi, właścicielowi oraz Wam drodzy klubowicze za okazane zaufanie i wsparcie.

Każda impreza z Waszym udziałem jest dla mnie źródłem głębokiego szczęścia i satysfakcji. DJ FATUM

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →