Fantom Project

Fantom Project
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/pagefantom

Historia:

Jeden z Polskich DJ-ów. W jego miksach przeważają klimaty electro house, electro a także house. Jego pozytywna energia, pełna wprawa w miksowaniu a także dobór repertuaru docierają do najbardziej wybrednych klubowiczów. Na jego występy przychodzą ludzie kochający muzykę i dobrą zabawę. Zagrał w wielu klubach i dyskotekach: Envy, Prima, Magat, Hort, Viva, Atelier, Copacabana, Loft i wielu innych. Jednak nie ilość odwiedzonych miejsc jest dla niego tak ważna jak sami klubowicze i niezapomniany klimat wspólnie spędzonych imprez. Dj’em szeroko pojętej muzyki klubowej jest od wielu lat, dobierając utwory jak i remiksy światowej klasy.

Początki:

Fantom Project ( Łukasz Niesłuchowski ) urodził się w 1993 roku w Warszawie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się gdy miał 12 lat i zaczął *bawić* się w sklejanie kawałków oraz nagrywanie plików mp3. Taką działalnością trudził się przez 3 lata, by później na jednej z imprez stać się wielkim DJ’em. Po tym wydarzeniu Łukasz się mocno zmobilizował i po powrocie zaczął intensywnie pracować w programach muzycznych. Na tamtą chwile najbardziej przypadł mu do gustu Fruity Loops, w którym potrafił siedzieć godzinami. Stworzył on kilka swoich produkcji, które rozsyłał do ludzi w branży i tym sposobem udało mu się nawiązać współpracę z różnymi słynnymi DJ-ami.
Znany wam dziś Fantom Project zagrał na wielu imprezach, ale największym osiągnięciem był Carnival Beach Part. Poznał tam wielu DJ-ów i Producentów, którzy teraz mu pomagają w swojej karierze.
Fantom Project nie ukrywa że miłością i jego pasją jest muzyka, atutem u niego nie jest produkcja numerów muzycznych ale ich promowanie gdzie typowe jest to u dj-i tworzą tak zwane „sety”. Gatunki muzyczne grane przez Fantom Project to głównie Electro House, Electro, House.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →