Falcon Vanguard

Falcon Vanguard
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/falconvanguard

Falcon Vanguard to urodzony w 89’r. w Opolu programista. Muzyka była z nim od samego początku, jednakże pierwszy napisany przez niego utwór ujrzał światło dzienne dopiero w 2004 r. a pierwszy live jako DJ zaprezentował się rok później jako 1/2 grupy „Da Rulez” którą współtworzył razem z Edwinem.

Przez 10 lat swojej aktywności miał okazję współpracować jako producent z labelem „Dirty Stuff rec” prowadzonego przez Siasia’e w którym to utwór „Content” wylądował na kompilacji „Dirty Minds” obok Angelo MIke’a, Beroshimy czy samego Siasi.

W poprzednim roku można było go usłyszeć w takich klubach jak np. Inqbator [Katowice], Plastelina [Koszalin], Kontakt [Opole] czy Redhouse [Mikulovice/CZ] i na imprezach takich jak Silesia in Love 2013, Undersound, Insomnia, Invasion czy Tajnych kompletach …

Twórca szeregu kompilacji „Underground Session” na których stara się prezentować zawsze świeże bity w postaci 60 minutowego seta i imprez „Undersound”.

Gdy nie dotyka gramofonu – Choruje. Wielki fan Vinyla i nowoczesnych technologi. Lubi gdy można połączyć stare z nowym i uzyskać przy tym niezwykły efekt! Nie przepada za szufladkowaniem muzyki, jednak ostatnim czasy w jego setach można usłyszeć dużo energicznego Tech-House’u i melancholijnego deepu. Zawsze otwarty na propozycję i poszerzanie horyzontów.

Stop komercji – Start dla nowych Wibracji.
Falcon Vanguard

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →