Estiva

Estiva
Kraj:
Holandia
www:

Steeven Baan, na scenie muzycznej znany lepiej jako 'Estiva’ urodził się w 1987 roku, w małym miasteczku Reeuwijk w Holandii. W bardzo młodym wieku Steven zakochał się w melodycznych trance’owych letnich brzmieniach. Słuchanie muzyki z kompilacji takich jak 'In Search Of Sunrise’ DJa Tiesto, sprawiło, że On sam również zapragnął tworzyć taką muzykę.
Jego producenckie umiejętności rosły i w końcu na początku 2006 roku jego marzenia stały się rzeczywistością.

Jego sen rozpoczął się razem z wydaniem EPki 'Stella’. To nagranie, wydane przez 'Enhanced Recordings’ grały w swoich audycjach ówcześne największe gwiazdy Trance’owej sceny na świecie m.in. Armin van Buuren. To zachęciło Stevena do pozostania w tej branży. Od tego dnia był zdeterminowany do pokazania światu swojej kreatywności w muzyce.

Na początku 2008 roku, kolaborację stworzoną przez Estive oraz jego przyjaciela Marninx’a – 'Casa Grande’ wziął pod swoje skrzydła sam Tiesto. Sen stał się jawą kiedy Tiesto zdecydował się umieścić ten Track na 'In Search os Sunrise 7′. Ze swoją późniejszą EPką 'Strawberry Fields’ zdobył również uznanie DJa numer jeden na świecie – Armina van Buurena oraz Ferry Corstena.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →