eN-i

eN-i
Kraj:
Polska
www:
http://myspace.com/djen-i

Od 2001 lat gra na praktycznie bez przerwy. Chociaż już od podstawówki próbował swoich sił z muzyką, pierwsze cykliczne imprezy organizował na wakacjach 2001 nad jeziorem w Turawie. Później rezydent klubu Euphoria w Kotorzu i klubu Studenckiego Graffiti w Opolu do końca 2002r oraz klubu Malibu. Na wakacjach 2002 organizował po raz kolejny cykliczne imprezy w Turawie, a w 2003 i 2004 roku nad jeziorem w Osowcu. W 2003r został rezydentem kultowego klubu Skippens w Opolu gdzie grał przez kilka lat, do samego końca. W roku 2007 został drugim rezydentem w klubie Protector w Opolu na sali techno. Pod koniec roku grał na stałe we Wrocławskim klubie Halifax. W 2009 roku rezydował w klubie Aura w Czarnowąsach oraz w klubie Highlander w Opolu. Od końca 2009 roku rezydent klubu Senso Opole. Później przyszedł czas na Drake Club w Opolu. Aktualnie pracuje jako dj rezydent i manager muzyczny w Qull Club w Opolu.

W międzyczasie zagrał nie raz w wielu klubach Opolszczyzny i Śląska, m.in: Onyx W Tarnowskich Górach, Omega Club w Siewierzu, Coloseum w Wodzisławiu, Eden w Nakle, Azteka w Budkowicach, Casablanca w Borkowicach, Check-Point w Kujakowicach, Millenium w Prudniku, G3 w Łambinowicach, Vader w Łambinowichach, U Wasyla w Krośnicy, Machina w Lewinie Brzeskim, Bastion w Bierdzanach, Max w Domaszowicach, Pub Alibi w Ujeździe, Galaxy Planet w Kamieniu Śląskim, Incognito w Zdzieszowicach, Bowling Bar w Borkach małych, Bigben, Rampa Club, Deja Vu, Metro, Lava, Zebra, Vip Club w Opolu. Poza klubami zagrał też całą masę imprez firmowych, okolicznościowych, sylwestrów itp.

Poza graniem na stałe w klubach prowadzi też firmę DJ systems zajmującą się organizacją imprez, wynajmem nagłośnienia oświetlenia dyskotekowego i multimedów. Produkuje też filmy z różnego rodzaju eventów, koncertów i dyskotek.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →