Electronic Djs

Kraj:
Polska
www:
http://www.electronic-djs.com

ElEctronic DJs – to slaski duet reprezentujacy Polskom scene klubowom. W skład formacji wchodzi:

SillVer Bass – Leszek Filipów, urodził sie w małym miasteczku leżacym na Slasku, od zawsze interesował się muzyka i twożeniem dzwięków, sprawialo mu to wielkš radosć. Poczatki byly jak zawsze bardzo trudne, karkołomne próby stworzenia pierwszej swojej piosenki nie zawsze wychodziły, ale SillVer sie nie poddawał i dażył do celu za wszelkom cenę.W 2001 r. dostał swoj pierwszy komputer PC i na nim próbował swoich sił jako „MłODY ARTYSTA”. Najpierw to była czysta zabawa dzwiękiem, samplowanie utworów znanych wykonawców, czy tez poprostu dodawanie jakichs efektów do piosenek, poswięcał tylko wolny czas na ta „zabawę” ale dzięki niej nabrał obycia z muzyka i dzwiękiem.
Po paru latach poznał różne programy do tworzenia piosenek, pierwsze z nich były oczywiscie typowo amatorskimi softwerami, z czasem zaczał sie zagłębiac w coraz trudniejsze i bardziej profesjonalne programy.Kiedy dostał Program „FL Studio” już widział, że na tym programie wreszcie pokaże co potrafi i wypłynie na szerokie wody muzyki klubowej, oczywiscie ówczesna jego tworczosć sprowadzała sie do nauki tego programu i tworzenia melodyjek i jakichs krótkich kawaleczków do pzysłowiowej szuflady, ale dzięki temu wreszcie poznał co to jest profesjonalne tworzenie muzyki.
Dzięki swojemu uporowi SillVer Bass osiagał swój cel, jego produkcje stawały się coraz bardziej popularne i zdobywał coraz większom sławę. W marcu 2006 r. Leszek dołaczył do sławnej formacji reprezentujacej Polska scene klubowom, a mianowicie formacji Speciel`Traxx. Dzięki połaczeniu wtedy tych trzech młodych osób wiele się zmieniło. Grupa wypłyneła na szersze wody MUZYKI KLubowej. Jednak w wrzesniu 2006 r. Special`Traxx rozpadło się i każdy z tych artystów zaczoł grać i tworzyć na własnom rękę. Jednak SillVer nawiazał współpracę z starym przyjacielem Dj Eds`em i włsnie w tym samym roku postanowili aktywowac nowom formacje, w nowym stylu muzycznym, który teraz podbija Polskš scenę klubowom a mianowicie jest to Electro Hous, oraz nazwali swojš formacje podobnie do stylu ElEctronic DJs

DJ Eds – Adam Wierzbica, Polski Dj i producent muzyczny, znany z wilu komercyjnych produkcji. Takich jak: „Ci koko Morseton(H+M vs. L-Project mix)” i „Maybe Electric (Club Mix)”. Na polskim rynku znany od 2004 r.

23 wrzesnia 2006 r. Sillver Bass oraz DJ Eds postanowili polaczyc swoje sily, i zaistniec teraz w duecie jako ELECTRONIC DJs . Juz sama nazwa formacji mowi ze styl produkowanych przez nich kawalkow to Electro House. Jednak co będzie dalej tego nawet oni nie wiedzš, to czas…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →