E-Craig

E-Craig
Kraj:
Holandia
www:

Tak naprawdę E-Craig nazywa się Dimitrie Siliakus. Urodził się w 1978 roku w Hadze. Po jakimś czasie przeprowadził się do Amersfoort, gdzie rozpoczęła się jego DJ’ska kariera. W 1998 został zaproszony na pierwszą poważną imprezę w legendarnym klubie IT przez DJ Jean’a na jego cotygodniową Madhouse Session. W tym samym roku nagrał tracki „It Feels So Good” i „Feels like Runnin’”, które zostały wydane w IT Records Label. W 2001 E-Craig wybił sie na międzynarodową scenę muzyki technicznej utworem „Dutch Drum Attack”.

Holenderski DJ połaczył w swoich produkcjach wszytskie symbole muzyki technicznej, aby rozpocząć pracę nad nutą energetycznego nowego dźwięku. Stara się używać odpowiednią ilość drum’ów i perkusji, która delikatnie wprowadza słuchacza w trans.

We współpracy bądź też solo, E-Craig spędza większość swojego dnia pracując nad nagraniami w SMOKE (Reset Records). Chłodny dźwięk kawałków DJ’a przenosi do przyjemnego mrocznego trace’owego świata. SMOKE można zdefiniować jako dobrą mieszankę tech-trance z nutą progressive. SMOKE zrzesza międzynarodowych DJ’ów: PVD, Judge Jules, Johan Gielen, Cor Fijneman, Cosmic Gate i Black&Jones. E-Craig rezyduje w klubach w Dżakarcie, Los Angeles, Madrycie, Nowym Jorku, Capetown oraz w Tokio.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →