Dymeck

Dymeck
Kraj:
Polska
www:

Damian Kwapiszewski
Dj Dymeck
ur 16 marca 1990 roku
Specjalizuje się głównie w klimatach house, choć w jego zbiorze płyt można znaleźć różne gatunki muzyki od trance’u i techno, aż po dance, czy nawet disco, więc nie zamyka się on na inne gatunki muzyczne.
Muzyka już od najmłodszych lat miała wysokie miejsce w jego życiowej hierarchii, jednak poważniejszą przygodę z muzyką rozpoczął w 2007 roku próbując swoich sił na różnych programach komputerowych, kilka miesięcy później kupił swoją pierwszą konsolę, zagrał na kilku 18-stkach, ale stwierdził, że takie imprezy, to nie to i że bardziej pociąga go świat dyskotek.
W 2008 roku zahaczył się w klubie olimpia w Miłosławiu, gdzie uczył się fachu na najlepszym sprzęcie u boku dj’a MeloDee (jeden z lepszych house’owych dj w Polsce).
W międzyczasie nagrywał różne mixy i sety – między innymi mixy promocyjne klubu olimpia. W październiku 2009 roku jeden ze swoich mixów zgłosił do konkursu w radiu planeta i zajął w tym konkursie pierwsze miejsce.
W listopadzie 2009 roku rozpoczął rezydenturę w klubie oaza w Kostrzynie Wlkp i rezyduje w tym klubie do dzisiaj poza tym należy do agencji muzycznej o nazwie 'Quantum’.
Dymeck wciąż się uczy i doskonali swoje umiejętności, bo jak sam mówi 'człowiek uczy się przez całe życie’, a to wszystko po to, by wykazywać coraz to lepszy poziom miksowania i sprawiać tym samym jak najwięcej radości tym, którzy słuchają i bawią się przy muzyce miksowanej przez niego.

Dymeck miał przyjemność zagrać w takich klubach, jak:

* Klub Olimpia (Miłosław)
* Klub Oaza (Kostrzyn Wlkp) – Rezydent
* Balzac (Poznań)
* Face Club (Poznań)
* IQ (Poznań)
* Shivaz (Poznań)
* Kac Vegas (Poznań)
* Tunel (Poznań)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →