Drum

Drum
Kraj:
Polska
www:
http://www.djdrum.com/

DJ Drum – czyli Marcin Orzechowski, urodził się 1978 w Warszawie.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w szkole muzycznej, w klasie perkusji.
Od 1997 zaczął grać w dyskotekach z ekipą DJ’ów Radia Dla Ciebie. W tych czasach grywał w takich klubach jak OK. – Białobrzegi, Czarny Kot, Alfa i wiele innych.
W 1999 wziął udział w Mistrzostwach Polski DMC w miksowaniu do tańca, gdzie zajął 3 miejsce. W tych latach wchodził w skład nielicznej grupy Pionier DJ Team grając w klubach w całej Polsce. Był również członkiem Manieczki DJ’s Team.
W latach 2002 – 2004 rezydował w klubie Blue w Staroźrebach koło Płocka.
Występował u boku takich gwiazd jak: ATB, Blank Jones, Randy Katana, Tomcraft, E-Craig, Westbam, DJ Tatana, Woody Van Eyden, Benny Benassi i wielu innych. Gra w wielu klubach w całej Polsce. Obecnie współpracuje między innymi z: Ekwadorem – Manieczki, Trezorem – Szczecin, Terminalem – Sępólno Krajeńskie, Ambrą- Blichowo k/ Płocka.
Jest rezydentem warszawskiej imprezy LOVE RATATION.
Wchodzi także w skład agencji Elite Sound’s.
Wraz z młodszym bratem DJ’em Hazel tworzą projekt Hazel Drum Live Show, w którym prezentują największe klubowe hity i wykorzystują swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych. Układając swoje sety DJ Drum kieruje się przede wszystkim klubowiczami – oni są dla niego najważniejsi, ponieważ to właśnie klubowicze tworzą niepowtarzalny klimat każdej imprezy.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →