Dr Smile

Dr Smile
Kraj:
Polska
www:
http://www.drsmile.pl

Dr Smile aka Maciej Dobrosielski – jest utalentowanym pasjonatem muzyki, dj’em, producentem, promotorem, remixerem i artystą.
Kilka lat temu opuścił Polskę i wyruszył w swoją pierwszą muzyczną trasę. Motywowany chęcią i rozwojem własnego stylu, uzbrojony w nowy sprzęt oraz pełen ambicji i energii trafił do Dublina.
Jego kariera na wyspie zaczęła sie od organizacji housowych imprez na dachach budynków Temple Bar wraz z Grzegorzem Mazurem. Jeszcze w tym samym roku(2005), Smile doczekał się swojej klubowej premiery, podczas przedsylwestrowej imprezy w klubie The Vault, patronowanej przez telewizję VIVA. Stanął wtedy za sterami razem z DJ’ami: Poziom X(PL), John Gibbons(IE),Wary(PL), Ed Whitty(USA).
Po imprezie tej zainicjował, własną edycję pod hasłem „Fantasia”. Smajlowe imprezy w The Vaults, odbywały się do czasu kiedy to w kolektywie z Gregiem Oleksevicem rozpoczął organizację imprez open air.
Rok 2007 przyniósł wiele występów w różnych klubach Irlandii, podczas których Smile miał okazję grać z gwiazdami jak: Carla Roca, Diana d Rouze, Jon Gibbons, Westbam, Rank1, Marcel Woods, Wary, Sonarsson, Adriano K, Dervish, Toxic Noize, Poziom X, Cez Are Kane, Whisper, Grendy, Pesho, Blank & Jones, Benjamin Beats, Mike Koglin, ADHD, Salacious, Poziom X, Schimek i wielu innych
Doktor występował także na scenie irlandzkiej edycji Festiwalu Sunrise oraz odbył muzyczny tour po Irlandii z Westbamem.
Ludzie mówią o nim, że niczym prawdziwy doktor przepisuje swoje receptury dźwięku porywając tłumy ludzi do zabawy.
Jego housowe rytmy idealnie wkomponowują się w umysły słuchającej go publiki. Stworzona przez niego mieszanka dźwięków leczy ludzi z trosk dnia codziennego, oraz napełnia pozytywną smajlową energią.
Doktor reprezentuje przede wszystkim dwa style: Pierwszy jest ciepłym, melodyjnym, smajlowym housem z elementami tribala i latino a drugi dynamicznym – pumpin-electro-house. W jednym brzmieniu styl muzyczny Smile’a, określany jest jako tribalowo-elektroniczny.

Według Doktora nie ma rzeczy niemożliwych…Taką właśnie filozofią kieruje się ten młody artysta. Oprócz swojej największej pasji Smile zajmuję się także kolekcjonowaniem obrazów, które najlepiej oddają jego charakter, a w wolnych chwilach sam chwyta za pędzel. Jego horyzonty obejmują także smajlowa filozofie, ekologię, świat komputerów a szczególnie grafiki, którą umiejętnie tworzy i dobiera dla własnych projektów.

Dr Smile nieustannie poszukuje nowych wyzwań, które mógłby odhaczyć w swoim notesie jako wykonane. Wysoko podniesiona poprzeczka jest dla niego najlepszą motywacją do działania, a publika zgromadzona na jego występach zawsze dostaje tego najlepszy dowód.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →