Drive

Kraj:
Polska
www:
http://www.nuka54.com

Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Przygodę z komponowaniem własnych utworów rozpoczął w roku 1994 w projekcie KDF wraz z grupą przyjaciół. W szkole średniej zaczął pracę w szkolnym radiowęźle oraz prowadził szkolne dyskoteki oraz imprezy w cieszyńskim Domu Narodowym. Początkowa „zabawa” zaczęła przybierać coraz bardziej zawodowe formy. Samodzielnie zgłębiał tajniki miksowania zaczynając od razu od płyt vinylowych, a wrodzony słuch muzyczny oraz perfekcyjne poczucie rytmu sprawiły, ze nie miał większych problemów z dojściem do pozytywnych wyników.

Karierę zawodowego Dj’a rozpoczął od prowadzenia imprez w cieszyńskim klubie „Grafitti” wraz z dj’em Directem. W 2000 roku w duecie zwyciężyli w drugim etapie Mistrzostw Polski Grand PRIX co uplasowało ich na drugim miejscu Top 30 best Deejays DMC Poland. Od tamtego czasu zdobywca jeszcze wielu nagród na różnych innych mistrzostwach DMC (Rabka, Tarnów, itd.) Zagrał w wielu klubach w Polsce (wraz z projektem D.L.A. KRU), które już trudno zliczyć, a także za granicą ( Austria, Niemcy, Słowacja). Główny producent , aranżer oraz kompozytor w projekcie D.L.A kru. Swoją działalność kontunuuje równolegle w projekcie NUKA 54 wraz z Martinem The Saint oraz DJ em Absoordem.

Ich celem jest produkcja szerokopojętej muzyki house – od bogatych muzycznie Vocalhouse, po mocne electrohouse’owe brzmienia. Jako didżej prezentuje obecnie brzmienia electrohouse, ale jak sam o sobie mówi – jest elastyczny i zawsze przygotowany również w innych odmianach muzyki klubowej. Ponadto jest jednym z niewielu klubowych didżejów, który potrafi dobrze skreczować. Jednym słowem – muzyk, aranżer, producent oraz bardzo dobry didżej w jednym 🙂

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →