Dominic Gertz

Dominic Gertz
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/dominicgertz

Dominic Gertz (aka Lukas Termena) jest młodym pochodzącym z Gdańska producentem. Jego największą i nieodwracalną w życiu pasją jest muzyka.
Swoją przygodę z muzyką zapoczątkował w bardzo młodym wieku. Już jako mały chłopiec uczył się samodzielnie gry na instrumentach klawiszowych,
co zaowocowało jego dalszym muzycznym rozwojem.
W późniejszym czasie wyjazd za granice i współpraca z wieloma artystami ze śrwodowiska Goa, pchneła go w kierunku muzyki chillout.
W 2005 roku po skompletowaniu studia spelnił swoje marzenie i urzeczywistnił projekt pod pseudonimem Lukas Termena. Do dnia dzisiejszego tworzy muzykę relakacyjną,
chillout oraz lounge. Na swoim koncie ma liczne single, Live Acty oraz debiutancki album „2000 Miles to Heaven”, który można usłyszeć na wielu kompilacjach oraz audycjach radiowych.
Obecnie artysta pracuje nad swoim kolejnym projektem pod pseudonimem Dominic Gertz. Pod tym nickem kryje się energiczna, szeroko pojęta muzyka klubowa.
Można do niej zaliczyć takie gatunki jak Dance, Electro House, Progressive House, czesto z domieszką trancowych brzmień. Pierwszymi utworami z tego gatunku były single „Karma” oraz „Nightshift”
a także liczne remixy.
Najnowszym dziełem Dominica jest singiel nagrany wraz z utalentowaną wokalistką Angie pt.”Part of your life” który ma wkrótce szanse trafić na radiowe listy brzebojów!
Współpraca z Angie przebiegła na tyle pomyślinie ze w planach jest już kolejny singiel zatytułowany „TOKYO” który ukaże się pod koniec lutego bierzącego roku

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →