Docho

Docho
Kraj:
Polska
www:

Wszystko zaczęło się od wielkiej fascynacji muzyką elektroniczną, dlatego już od najmłodszych lat zgłębiał tajniki wiedzy związane z miksowaniem muzyki. Chętnie uczestniczył w szkoleniach, spotkaniach i kursach, które umożliwiły mu poszerzenie tajników wiedzy związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.
Przygodę z dj-ką zaczął od prowadzenia audycji w radiach internetowych, pierwsze klasyczne przejścia, nauka bitowania itd. Wiele godzin spędzonych w rozgłośniach, pozwoliło mu również zebrać doświadczenie przy pracy z mikrofonem oraz zdobyć swoich stałych odbiorców, co umocniło go w przekonaniu, że to jest to co chciałby robić.
Kolejnym etapem był zakup pierwszego profesjonalnego sprzętu. Następnie prowadzenie pierwszych imprez tj. dyskoteki szkolne, prywatki u znajomych, itp. Pozytywne opinie jego przyjaciół, zachęciły go do wyznaczanie sobie nowych celów, a co za tym idzie poświęcenie większego czasu na swoje hobby. Wiele czasu spędzonego na szlifowaniu techniki, pozwoliło mu zrobić kolejny postęp.
Odbycie kursu w DJ Promotion w 2009 r. – to kolejny krok, by być jeszcze lepszym w tym co robi. Następnie pierwsze imprezy dla szerszego grona klubowiczy : Club Hangar – Więcbork, Bowling Planet – Świecie, Event Lubiewo, Savoy, Q10 Nakło, Egoist Bydgoszcz, Terminal Club Szubin, Terminal Sępólno Krajeńskie, Mono Szubin, Carbon Club. Przy swoich występach serwuje szeroko pojęty House (Progressive/Groove/Funky/Dutch,/Vocal) z wyraźną linią basową, jak i sięga po dynamiczny, pełen energii Trance(Progressive/Vocal). Jak na swój młody wiek już sporo osiągnął, lecz nie ma zamiaru spocząć na laurach , a co za tym idzie wyznacza sobie nowe cele i stara się je realizować.

Kontakt/Booking :
e-Mail : [email protected]
www.facebook.pl/DochoDj

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →