DKC

DKC
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/djdkc.official

Kontakt: E-mail: [email protected] www.facebook.com/djdkc.official

DKC, czyli Dominik Krzysztof Cielma urodził się w Bełchatowie w 1991 roku, a pochodzi ze Zgorzelca. Jest to młody i ambitny Dj, który od najmłodszych lat starał się przekazywać swoje uczucia poprzez muzykę, a gdy doszedł do wniosku, że to nie tylko malutkie hobby, lecz pasja zainwestował w sprzęt i zaczął udoskonalać swoje umiejętności. W lipcu 2009 roku zapisał się na profesjonalny kurs FTB DJ School, który zakończył pozytywnym wynikiem egzaminu końcowego, co było świetnym krokiem w Jego dalszą drogę.

Muzyką dominującą w Jego setach jest zarówno ciepły house jak i jego odmiany takie jak: electro-house, melodyjny progressive-house czy mocniejsze oraz świeże brzmienia tech-housowe, lubi także sięgnąć po odrobinę minimalu oraz techno. Uwielbia zaskakiwać publiczność coraz to nowszymi i lepszymi produkcjami, którym poświęca większość swojego wolnego czasu, przez co jest na bieżąco w tych gatunkach.

Największą satysfakcję sprawia mu, kiedy publika okazuje mu dużo aplauzu, świetnie się bawi i tym motywuje go do dalszej pracy i chęci rozwoju. Jego motto to: „Iść do przodu oraz z całego serca dawać ludziom to, czego od Niego oczekują”.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →