Yourant

Yourant
Kraj:
Polska
www:
http://www.arenawysoka.pl

DJ YOURANT – Piotr Dobies

Urodziłem się 3 września 1978 roku. Od najmłodszych lat byłem i wciąż jestem zafascynowany muzyką, wszelkimi jej odmianami i stylami. Miłość do muzyki bez wątpienia wyniosłem z domu rodzinnego. Amatorsko gram z resztą na perkusji (J).
Moja przygoda z dj-ką rozpoczęła się gdy miałem ok. 10 lat. Wtedy poprowadziłem po raz pierwszy dyskotekę w szkole podstawowej. Wciągnęło mnie to tak bardzo, że tak już zostało do dnia dzisiejszego. Nigdy nie ograniczałem się do prezentowania konkretnych stylów czy kierunków muzycznych, ponieważ uważam, że gram dla ludzi kochających muzykę i dobra zabawę, a właśnie dobra zabawa oraz przyjemny klimat miejsca, w którym gram są dla mnie najważniejsze. Po to w końcu jest dj, prawda ? Na imprezach, które gram zawsze staram się utrzymać najwyższy poziom techniczny i muzyczny. Wciąż myślę o podnoszeniu swoich umiejętności, tak aby wciąż zaskakiwać publikę czymś nowym. Najbardziej nakręca mnie na imprezie spontaniczna i szalona reakcja klubowiczów na to co właśnie wychodzi z mej ręki. Zapominam wtedy o całym świecie. Dla takich chwil warto być dj-em.
Miałem przyjemność grać w wielu klubach w całej Polsce m.in. : ARENA Izbica Kuj., ARENA Kokocko, GENESIS Niszczewice, HEAVEN Iława, HIPNOZA Szczecin, EKWADOR Mielno, QVO VADIS Warszawa, ARENA Stradomio, GALAXY Sopot, MAX Marzęcice, BLUE Rybno, AMBRA Blichowo, TINA Rypin, IBIZA Unieck etc, etc.
Było też parę eventów: 2 edycje Omen Summer Event, Genesis Summer Event, Crazy Summer Event, Vision of Sound itp.
Wszędzie priorytetem dla mnie było nawiązanie dobrego kontaktu z publiką i przede wszystkim dobry klimat na imprezie.
Do moich sukcesów niewątpliwie mogę zaliczyć pokazanie swoich możliwości u boku polskiej czołówki, jak i wielu światowych sław dj-skich : Johan Gielen, Rank-1, E-Craig, Johen Miller, Randy Katana, Joy Kitikonti, Klaas, Tomas Gold, Laydee Jane, Chris Montana, Svenson, Mickey T. , Ervin, Shaun Baker, Peran van Dijk, Matys, KC, W, Hazel, Omen, Young, Maniana, Diabllo, Carsten Hell, Alex Pain, House D., Kriss i wielu wielu innych.
Obecnie, od 4 lat, mam zaszczyt być rezydentem wspaniałego miejsca – KLUBU OMEN. Właśnie tam w pełni się realizuję, ponieważ gram dla najlepszej publiki po słońcem. Zapraszam do niezapomnianych odwiedzin w każdą sobotę. Poza tym, można mnie usłyszeć także w GALAXY CLUB Kurzętnik gdzie prezentuję mieszankę klimatów co piątek.

Serdecznie zapraszam na imprezy, w których gram oraz do słuchania moich setów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →