Roob

Roob
Kraj:
Polska
www:

Robert … za konsolą Dj RooB dla przyjaciół po prostu Mloody. Mixowaniem i graniem zajmuje się już od kilku lat.
Początki jak mówi nie były łatwe pierwsze imprezy jakie nakręcał to właśnie dyskoteki szkolne- ale od czegoś trzeba zacząć śmieje się Robert.
Pierwsze ,ale już takie „poważne” granie miało miejsce 6 lat temu w niegdyś popularnym klubie w Bydgoszczy w Gongu.
Poźniej było już tylko lepiej – bydgoski Savoy oraz Bravo Włocławek i w końcu z miarą czasu i własnego rozwoju trafiał do coraz to lepszych klubów w kujawsko-pomorskim.
Tak właśnie stał się piątkowym rezydentem klubu Zentrum, gdzie przy czarnych rytmach i houseowym brzmieniu potrafił skupić setki spragnionych zabawy klubowiczy.
Niejednokrotnie występował też gościnnie w klubach oraz eventach organizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Dj RooB pełnił funkcję Resident’a w NOVA Club Lubiewo przez półtora roku a potem potem 6 miesiecy w Klubie Crazy w Gołębiewie należacym do sieci klubów Disco-Team
Aktualnie wrocil do Lubiewa do nowego klubu Viva 2 blizniaczy klub jestw Wapnie) do tego rezyduje w czwartkowe noce w klubie Deja Vu w bydgoszczy oraz piątkowych wieczory w klubie Savoy gdzie w raz z Dj Blaisem zapraszana imprezy Let’s Dance .

Jak twierdzi kocha grać skoczny i żywy house ,ale nie stroni także od troszkę cięższych klimatów house’owych.
Spośród różnych odmian house’u najbardziej lubi grać vocal, latino i electro house a swój styl okresla jako sexy house.
Pomimo wielkiej miłości do muzyki house ,DJ RooB również świetnie odnajduje się w Trance’owych nutach.
Jak twierdzi w dzisiejszych czasach trzeba być uniwersalnym i nie można ograniczać się do jednego gatunku.

Na samym początku zaczynał grać jak to zwykle bywa na sprzęcie nie najwyższych lotów, później było już coraz milej grywał na Pioneerach ,Denonach, StageLine, Reloop i innych.

Jak sam mówi najbardziej podczas imprezy lubi kiedy w tą weekendową noc ludzie zapominają o szkole, pracy, problemach i dają się ponieść muzyce wydobywającej się z głośników…zawsze stara się jak najbardziej podpasować pod publike bawiącą sie w klubie bo to ona jest najważniejsza.
Muzyka house daje nam niesamowitą energię mam nadzieję ,że w Polsce ta muzyka będzie się niosła szerokim echem…

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was na imprezy z udziałem RooB’a

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →