Freeq

Freeq
Kraj:
Polska
www:

Moja przygoda z muzyka zaczęła się w roku 2002 wtedy jako prezenter muzyczny w pubie „feniks” w Główczycach koło Słupska wraz z dj Driver’em prowadziłem dyskoteki. W roku 2004 zostałem rezydentem tegoż właśnie miejsca.
w kolejnych latach moja przygoda polegała na szukaniu gatunku dla siebie na mojej drodze były kolejne kluby kolejni dj’e. w kolejnych latach bez większego przełomu. rok 2007 rezydentura w klubie „Loco” tam tak naprawdę nauczyłem się grac i mogę powiedzieć ze od 2007 roku jestem dj’em. rok 2009 objecie rezydenta w klubie „Remont” Łeba. kilka gościnnych występów w innych klubach. organizacja wraz z ARTE (Mielno) dj Contest 2009 Koszalin. przełomowa impreza liczne znajomości poszerzone horyzonty. 2010 rok to rok zupełnie przełomowy występy za granica (berlin) najlepsze kluby w Polsce nowe projekty granie z polska czołówka skrzypkiem i saksofonistą. odnalazłem się w housowym brzmieniu i na tym terenie i w jego okolicach będę teraz walczyć z polskim analfabetyzmem muzycznym. co przyniesie rok 2011 na pewno kolejne wielkie zmiany miejmy nadzieje ze na lepsze:) pozdro 3majcie sie bitu

arsenał muzyczny:
house i większość jego odmian. wszystko co pompuje i nie jest zamulające:)

jako dj:
członek składu dj’skiego freak agency (Koszalin)
członek CMC agency , MIO EVENTS
prezenter radia Zakaz

grane z:

W, Jay Bae, Toxic Noiz, MarioDeeJay, Poison Cute, Robert M, Division One, EX, Pula, C-Tite, Dj Bartez, Dj Pit, Legius, Mirash, Bady, Arte, Mathew, Rapsi, Rockefeler, Magnatick, Pablo de Vine, Michael Latek, KristoF, Savi, Adamus, Gerrard, Drooid Panoramix i wielu innych.

goszczony w takich klubach jak:

MIAMI NICE -Słupsk
Kreślarnia – Koszalin
Just the Club – Łeba
Sonic – Kamienica Szlachecka
Remont – Łeba
Liberał – Ustka
Galaxy – Berlin
Gród Wiktorii – Łeba
Arena – Kokocko
Etna – Potęgowo
Lizard – Słupsk
Marylin Monroe – Słupsk
Elit – Lębork
Różana – Lębork
Bajka – Koszalin

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →