Diver

Diver
Kraj:
Polska
www:

Paweł, wiek 23 lata, fascynacja muzyką od 17 roku życia pierwsze grania na imprezach urodzinowych koleżanka poprosiła, komputer program „virtual dj” i do przodu po kilku takich imprezach zacząłem grać z kapelą studniówki, bale okazjonalne, imprezy firmowe np: w klubie garnizonowym w Łodzi czy choćby Grand Hotel Łodź- restauracja malinowa, fakt ten sprawił, iż zakupiona została pierwsza konsola zacząłem grać gościnnie w klubach, zapraszany aby grać imprezy urodzinowe „grota pub Łodź”, „futurysta łodź”, „tabasco lodź”.
Po zagraniu imprezy urodzinowej w Tabasco w 2006 r zostałem rezydentem w tym klubie i w sumie od tego czasu zaczęło się poważne spojrzenie na DJ-owanie imprezy grywane w piątki i w soboty wciągnęły mnie w wir muzyki oderwaniem były jedynie studiowanie i jazda na karetce pogotowia jako ratownik medyczny. Z klubu Tabasco zostałem zaproszony na gościnny występ w Nexus (Łódź). Po tym występie zacząłem uczyć bardzo bliskiego przyjaciela Kamila dzięki temu teraz już zafascynowany stał się (DJ KAMILIO) razem stworzyliśmy Team i gramy do dziś dnia. Po zamknięciu Tabasco klubu gościnnie grałem w różnych klubach lub na imprezach tematycznych z kapelą po to by w 2008 roku objąć rezydenturę w klubie Incognito (Łódź) wraz z DJ.KAMILIO napędzamy tam imprezy co piątek i sobotę gdzie gramy prawie każdy rodzaj muzyki od lat 70′ 80 do Electro House.
Dzięki rezydenturze w Incognito poznałem takich DJ jak DJ Ender,(POLSKA) DJ BBJ (grzybek)(POLSKA), którzy dali mi wiele cennych wskazówek, dzięki którym mogę teraz rozwijać swoje umiejętności w zawodzie i nakręcać piątkowe i sobotnie imprezy. Miałem okazje być za konsola z DJ LEO (CANADA), DJ.PRO VIEW(ANGLIA) , DJ ONESOME (POLSKA), DJ. AROS RYHMES (POLSKA), DJ BARYŁ(POLSKA), DJ MIKE WALKER (POLSKA). Ulubiony rodzaj muzyki to: 70’80, oraz Electro House.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →