Diverdj

Informacje o artyście

Paweł, wiek 23 lata, fascynacja muzyką od 17 roku życia pierwsze grania na imprezach urodzinowych koleżanka poprosiła, komputer program "virtual dj" i do przodu po kilku takich imprezach zacząłem grać z kapelą studniówki, bale okazjonalne, imprezy firmowe np: w klubie garnizonowym w Łodzi czy choćby Grand Hotel Łodź- restauracja malinowa, fakt ten sprawił, iż zakupiona została pierwsza konsola zacząłem grać gościnnie w klubach, zapraszany aby grać imprezy urodzinowe "grota pub Łodź", "futurysta łodź", "tabasco lodź".
Po zagraniu imprezy urodzinowej w Tabasco w 2006 r zostałem rezydentem w tym klubie i w sumie od tego czasu zaczęło się poważne spojrzenie na DJ-owanie imprezy grywane w piątki i w soboty wciągnęły mnie w wir muzyki oderwaniem były jedynie studiowanie i jazda na karetce pogotowia jako ratownik medyczny. Z klubu Tabasco zostałem zaproszony na gościnny występ w Nexus (Łódź). Po tym występie zacząłem uczyć bardzo bliskiego przyjaciela Kamila dzięki temu teraz już zafascynowany stał się (DJ KAMILIO) razem stworzyliśmy Team i gramy do dziś dnia. Po zamknięciu Tabasco klubu gościnnie grałem w różnych klubach lub na imprezach tematycznych z kapelą po to by w 2008 roku objąć rezydenturę w klubie Incognito (Łódź) wraz z DJ.KAMILIO napędzamy tam imprezy co piątek i sobotę gdzie gramy prawie każdy rodzaj muzyki od lat 70' 80 do Electro House.
Dzięki rezydenturze w Incognito poznałem takich DJ jak DJ Ender,(POLSKA) DJ BBJ (grzybek)(POLSKA), którzy dali mi wiele cennych wskazówek, dzięki którym mogę teraz rozwijać swoje umiejętności w zawodzie i nakręcać piątkowe i sobotnie imprezy. Miałem okazje być za konsola z DJ LEO (CANADA), DJ.PRO VIEW(ANGLIA) , DJ ONESOME (POLSKA), DJ. AROS RYHMES (POLSKA), DJ BARYŁ(POLSKA), DJ MIKE WALKER (POLSKA). Ulubiony rodzaj muzyki to: 70'80, oraz Electro House.

Aktualności

  Artykułów ()

  Diver

  • Kraj: Polska
  • Miasto:
  • Team:
  • WWW:

  Pozycja w rankingu

  52/ 1590Głosuj

  Nadchodzące imprezy

  Fani

   brak fanów...

  Imprezy promowane

  ENJOY by Tom Forester

  ENJOY by Tom Forester

  17 grudniaPacha Poznań
  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

  18 grudniaPacha Poznań
  New Year's Eve 2022

  New Year's Eve 2022

  31 grudniaX-Demon Wrocław
  A State Of Trance 1000 - Krakow

  A State Of Trance 1000 - Krakow

  12 marca 2022TAURON Arena Kraków
  Dreamstate Europe 2022

  Dreamstate Europe 2022

  23 kwietnia 2022Arena Gliwice
  Mamry Festival 2022

  Mamry Festival 2022

  29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

  21 października 2022TAURON Arena Kraków

  Imprezy

  Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia