Direct

Direct
Kraj:
Polska
www:

Muzyką zajmuje się od 12 lat, ale tak naprawdę od 6 profesjonalnie. Na swoim koncie posiada tytuły z różnych mistrzostw prezenterów, m.in. – zwycięzca 2 etapu MPPD – Grand Prixx 2000 i finalista Mistrzostw Polski. Ponadto kilkukrotnie na podium w Mistrzostwach Ziemi Tarnowskiej, Juror na wielu konkursach w Polsce południowej.
Od tamtego czasu zwiedził już większość klubów w kraju, a także za granicą – Austria, Niemcy, Słowacja…
Jest członkiem klubowej formacji D.L.A. Kru – której produkcje można usłyszeć w rodzimych radiostacjach a przede wszystkim w klubach (i to nie tylko w Polsce), a także należy do FTB DJ Team – dj-skiego teamu największego klubowego portalu internetowego w Polsce (www.ftb.pl), dzięki czemu jest rozpoznawany w większości miejsc w PL gdzie FTB sięga.
Od wielu lat jest maniakiem płyt vinylowych, z których namiętnie sączy dźwięki na imprezach. Wiele lat temu były to typowo komercyjne brzmienia, z czasem jednak dzięki kontaktom z różnymi dj-ami z różnych regionów i krajów poznał inny wymiar muzyki prezentowanej w klubach, co zaowocowało miłością do kultury klubowej (tak transowej jak i house’owej). Wpływy różnych środowisk spowodowały, iż na dobre zwrócił się w kierunku szeroko pojętej muzyki house (filtered, pumpin’, tribal, progressive, electro). Aktualnie współpracuje z chłopakami z projektu NUKA54 przy produkcji muzyki w klimacie House i w kwestiach wydawniczych na zachodzie Europy. Niemniej jednak jako wieloletni praktyk, potrafi się muzycznie dostosować do wielu różnych miejsc i sytuacji, jeśli sytuacja tego wymaga. Sztuką jest grać dla publiczności w klubie nie zapominając o własnym stylu.
Dzięki przynależności do FTB Dj Team miał przyjemność występować i dzielić konsoletę z wieloma gwiazdami światowej sceny, zarówno z kręgów muzyki komercyjnej, jak i stricte klubowej – Dj Tiesto –NL (w klubie Relaks w Lesznie), John Askew (UK), Niels De Vries (NL), Julio Navas (Barcelona – Hiszpania) Dj Flex (FR), Dj Antoine (SWISS), Gianluca Motta (ITA), Jordan & Baker (DE), Groove Gangsters (AUT), Stee Wee Bee (AUT), Indurro (AUT), Seikos (DE), Marc van Linden (DE), Krid-P vel Potatoheadz (DE), Steve Murano (DE), Ralph Miller (DE), Pedro del Mar (DE), Sandra Flynn (DE), Above & Beyond (UK), Ernesto vs. Bastian (NL), Kyau vs. Albert (DE), Jonathan Ulysses aka The Drill i wielu innych.
Ponadto brał udział w wielu doskonałych imprezach m.in. Euforia Festival 2005 (ok.10000 klubowiczów na plaży nad jeziorem w Boszkowie), Trancefields 2005 (prawie 14000 ludzi na stadionie sportowym w Sieradzu) na który to event sprowadził po raz pierwszy do Polski Johna Askew z Wielkiej Brytanii, a także grał w ogromnej ilości klubów w Polsce, których już dzisiaj nie sposób wymienić gdyż odwiedzone miejsca można liczyć w setkach.
Wystąpił na kultowej już imprezie Amsterdam Dance Mission 2006 (razem z Alex M.O.R.P.H. , Mojado aka Mr.Sam, Phynn, CJ Stone, Pascal Feliz, Nenes), a także na początku wakacji 2006 na Insomnia Open Air Festival (www.insomnia.fm) – razem z Julio Navas z Hiszpanii (współtwórca hitu „Electronic Electro”), który zaprezentował się w Polsce po raz pierwszy; a także obok Ronski Speed, Kyau vs. Albert, Soneface & Terminal.
Brał także udział w Tunnel Electrocity – festiwalu, który odwiedziło 7000 ludzi, gdzie prezentował dźwięki obok najlepszych z najlepszych polskiej i zachodniej sceny klubowej.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →