Digital Abuse

Digital Abuse
Kraj:
Polska
www:
http://www.digitalabuse.prv.pl

Digital Abuse – Hardstyle’owy projekt dwóch przyjaciół z Poznania. Pawła Pietrasiaka i Piotra Pawlaka. Od lat interesowali się rozmaitymi odmianami muzyki klubowej, nieustannie poszukując tego, co najbardziej by im odpowiadało.
Od zawsze jednak czuli niedosyt, zgłębiając się w coraz to mocniejsze gatunki. Paweł za konsoletą stoi od 8 lat, Piotr trochę krócej, ale nie przeszkadza to im w żaden sposób. To czego szukali okazało się prozaiczne – gra w duecie.
Od początku 2009 roku prężnie działają, występując, a niemal każdą wolną chwilę, spędzają przy produkcji muzyki. Na koncie mają występy w Poznańskich klubach, oraz w słynnych klubach Polski jak: Megaclub i Wyższy Wymiar w Katowicach, czy Discoplexie A4 k/ Opola, a także na corocznie organizowanym evencie – Euforia Festival, gdzie w roku 2009, po raz pierwszy została zorganizowana scena z ich ukochanymi cięższymi dźwiękami.
W 2010 roku, zostali wytypowani przez światową agencję Q-dance, do występu na Global Gathering Poland, oraz przez wytwórnię Dutch Masters Works do występu na Electrocity V.
Z dnia na dzień widać ich postęp. A to dopiero początek ich wspólnej drogi przez muzyczny świat…

Wystąpili z takimi artystami jak: Headhunterz, Zany, Max B Grant, Thilo, D-block & S-te-Fan, Isaac, Tatanka, Alpha 2, Jowan, Alex Kidd, Kutski, Davide Sonar, ASYS, Digital Punk, Scope DJ, Dutch Master, Abbys & Judge, Mc DV8, Mc Chuky, Mc M-Shane i inni
Wydali utwory w wytwórniach: Hard Hammer (SI), Spoontech Records (AU)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →