Demon

Demon
Kraj:
Polska
www:
http://www.djdemon.pl

DJ Demon

Paweł Berent (Urodził się 13 października 1982r. w Płońsku)

To postać, która w czasie swojej dotychczasowej kariery zdążyła pełnić wiele ważnych funkcji w klubowej przestrzeni. Najbardziej kojarzony jest jako rezydent nieistniejącego już, ale historycznego Klubu Ibiza w Uniecku, Klubu Ambra w Blichowie oraz jako osoba, której udało się spełnić jedno ze swoich marzeń i otworzyć własny klub – SUNDAY – miejsce, które cenione jest za wyróżniający się z pośród innych klubów – klimat…

Lata doświadczenia i umiejętność obserwacji ludzi sprawiły, że Dj Demon doskonale rozumie potrzeby odbiorców muzyki. To właśnie dzięki temu, potrafi zagrać nie tylko muzyczny set, ale przede wszystkim całą klubową noc i sprawić, że klubowicze do samego końca będą zaskakiwani jego dźwiękami.

Nie boi się również korzystać z mocy mikrofonu, a jego umiejętność kontaktu z klubowiczami i charakterystyczny radiowy głos – sprawiają, że na pewno chętnie usłyszycie to, co będzie chciał Wam przekazać.

Grając całe klubowe noce preferuje lekkie house’owe rytmy połączone z nowymi i sprawdzonymi hitami, które często miksuje z utworami minionych lat…
Z utworami takich artystów jak choćby: 4 Strings, Tiesto, Johan Gilen, Carlo Resort, Joy Kitikonti, Marcel Woods, Westbam, Yomanda, Randy Katana…
Ta może kontrowersyjna mieszanka – sprawia jednak, że klubowicze zawsze doskonale bawią się przy jego autorskich klubowych nocach…

Dj Demon grając muzyczne sety lubi poza mocniejszymi brzmieniami korzystać także z wielu urządzeń, które dają jego muzycznej prezentacji jeszcze więcej energii.
Dzięki temu jego fani mogą zobaczyć jak na żywo tworzy remixy, używając do tego: SAMPLERA Roland SP-404 i najnowszej maszyny loopowej: SOUNDBITE Pro.

Jest to postać pełna ekspresji, pomysłowości i mająca wiele zainteresowań.

Demon poza rolą dj’a jest osobą cały czas realizująca nowe cele.
Jest właścicielem prestiżowego sklepu z klubową modą męską oraz założycielem szkoły dj’ów, która szkoli przyszłych fanów tej niezwykłej profesji.
Prowadzi także swoją autorską audycję DEMOSTRACJA w radiu internetowym Technopower, a na co dzień zajmuję się marketingiem swojego klubu oraz współorganizacją imprez klubowych. Jedne z największych i tegorocznych przedsięwzięć to III KLUBOWY ZLOT MOTOCYKLOWY – 27 czerwca 2009 we Wróblewie (www.sundayclub.pl) oraz
LECH SUMMER NIGHT – potężna impreza, którą będziecie mogli zobaczyć już w te wakacje 19 Lipca 2009 nad Zalewem w NOWYM MIEŚCIE k/Płońska.

Po roku przerwy w swoim grafiku imprez i czasie, który poświęcił w całości na rozwój swojego klubu – znów powraca by spotykać się i grać dla przyjaciół i klubowiczów z różnych stron Polski – których przez cały czas jego muzycznej przygody wciąż przybywa.

– To co mam najcenniejszego w moim muzycznym świecie, to moi przyjaciele, klubowicze i osoby które chcą słuchać prezentowanej przeze mnie muzyki. Bez nich cała moja pasja nie miała by takiej wartości. Oni dodają mi sił i zawsze we mnie wierzą. Kocham ich za to, że wszyscy razem dzięki muzyce tworzymy jedną wielką całość. Uzupełniamy się!

Jeśli chcesz przeczytać jak swoją muzyczną przygodę zaczynał Dj Demon – zapraszamy na oficjalną stronę: www.djdemon.pl

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →