Dee Push

Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/deepushofficial

Kamil Puchała, urodzony 1 lipca ’89. Gdyby ktoś kiedyś, w czasach gdy z boomboxem pędził grać na szkolnej dyskotece, powiedział mu, że w tak młodym wieku uda mu się dojść tak daleko w muzycznym świecie – nie uwierzyłby. Po wielu latach od pierwszych prób walizka z płytami rozrosła się, okazyjne grania zaczęły przeradzać w regularne imprezy i powoli krok po kroku zdobywał kolejne szczeble muzycznej „kariery”. Przełomem był rok 2006 i pierwsza rezydentura w małym opolskim klubiku, później wszystko potoczyło się lawinowo. Kolejne występy i rezydentury w coraz większych i bardziej renomowanych lokalach uświadomiły go, że powziął słuszną drogę w swoim życiu. Ciężka praca dała efekt, zaangażowanie i oddanie się pasji przyniosło profity i tak dzisiaj Dee Push może pochwalić się regularnymi występami w klubach takich jak Azteka, Diskoplex A4, Galaxy Planet, Senso i wiele wiele innych. Ma na swoim koncie występy w Warszawie, na Śląsku, Poznaniu, Kaliszu, Mielnie, i wielu wielu innych miastach polski. Kilkakrotnie gościł za granicą chociażby w Niemczech i na Słowacji. Od trzech lat nie spędził ani jednego sobotniego czy piątkowego wieczoru w domu, a mimo to dalej cieszy się muzyką jak małe dziecko.
Cechują go zaangażowanie, ogromna uniwersalność i niepowtarzalny luz za konsoletą. Kocha to co robi, tym bardziej że do wszystkiego doszedł sam, zaczynając od zera.

Pozdrawiam wszystkich tych których miałem okazję spotkać na imprezach i mam nadzieję że będziemy widywać się coraz częściej.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →