DeepUniverse

DeepUniverse
Kraj:
Polska
www:

DeepUniverse składa się z dwóch osób (Julii Dzierżek oraz Patryka Miś), których cechuje i łączy pasja do tworzenia głębokiej, emocjonalnej, pełnej przekazu odmiany muzyki Trance.

Od najmłodszych lat oboje pasjonuje dźwięk, muzyka i wszystko co związane jest z jej komponowaniem, kreowaniem i produkcją. Swoją poważną przygodę z muzyką trance rozpoczęli w roku 2010, będąc członkami innej formacji o nazwie SoundNation, która wydała singiel pt. „The Promised Land” w holenderskim labelu Digital Quest Music. Jednakże formacja ta
szybko rozpadła się.
Julia i Patryk widząc, iż ich współpraca przynosi skutek, a wyobrażenia dotyczące brzmień, melodii i aranżu w nieprawdopodobnym stopniu pokrywają się ze sobą, jednomyślnie postanowili współpracować razem przy kolejnych przedsięwzięciach. Ich remiks zdobył do tej pory ogromny support od dj-ów takich jak Jordin Waeles i L-Jay.
Ostatni rok był dla nich szczególnie produktywny. Ucząc się w szkole realizacji dźwięku brali udział w dwóch konkursach na remix, równocześnie pracując nad nadchodzącymi projektami, szczególnie nad niezwykłym utworem z niesamowitym wokalem Julii.

Charakterystyczną ich cechą jest profesjonalne łączenie emocjonalnych, melodyjnych, czasem nawet orkiestrowych breakdown-ów z mocnym, energicznym, klubowym brzmieniem.

Wpływ na ich twórczość ma szeroko pojęta głęboka, pełna emocji muzyka, natomiast z samego gatunku inspirują ich tacy artyści jak: Andy Blueman (który zapoczątkował niezwykły nurt w muzyce Trance), SoundLift, Arctic Moon, Jorn van Deynhoven, Alex M.O.R.P.H., Daniel Kandi i Armin van Buuren.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →