DeeJane Kim

DeeJane Kim
Kraj:
Niemcy
www:

Pełna energii, tryskająca entuzjazmem DeeJane Kim jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych djek sceny hardstyle i hardcore w Niemczech. Zamiłowanie do muzyki zrodziło się dość wcześnie i już w 1997 roku zaczęła miksować pierwsze płyty. Swoje pierwsze publiczne wystąpienia miały miejsce w klubach Dusseldorfu w roku 2000 jako Trance DeeJane. Od samego początku dostrzegła, iż serce jej bije w szybszym takcie stąd jej płyty stawały się mocniejsze i zdecydowanie szybsze. Pierwsze występy jako Djka Hardcore także miały miejsce w Dusseldorfie i już tam zdobyła pierwsza grupę fanów wielbiących jej technikę grania.
Przełomem w jej błyskotliwej karierze był rok 2003 kiedy to jako DeeJane Kim miała bookingi u każdego promotora Zagłębia Rury i ściągała tysiące gości na słynnych imprezach Digital Overdose, Hellraiser, Hardcore Gladiators itd.
Legenda o jej niebywałym talencie rozchodziła się także w innym kierunku co zaowocowało występem w Hamburgu z prestiżowym klubie Tunnel gdzie także została rezydentką.
Od tamtej pory zdobyła światową sławę, jej artystyczny pseudonim stał się rozpoznawalny na całym globie dzięki jej występom na najbardziej prestiżowych imprezach.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →