Lady DeeCee

Lady DeeCee
Kraj:
Polska
www:

Urodzona, mieszkająca i ściśle związana z Katowicami DJ’ka. Swoje pierwsze nieśmiałe mixy realizowała w domowym zaciszu doskonaląc przy tym technikę grania. Jej debiut za dekami nastąpił w 2004 roku. Preferowane style muzyczne DeeCee to mieszanka progresywnego house’u, electro oraz trance.
Od stycznia do 2005 roku rezyduje w katowickim klubie Poziom 3, od maja 2006 w mikołowskim klubie Chilli oraz od niedawna w CoSmo Club & Cafe.
Parokrotnie jej sety można było usłyszeć w klubie Kanty w Jaworznie, w klubie Megido (Lublin), Viva Clubie (Zamość), Galaxy Planet (Kamień Śląski), Apogeum (Trzyciąż), Imperium (Sosnowiec), Nemo (Dąbrowa Górnicza), Maska (Katowice), Chilli (Katowice), Spiż (Katowice) oraz poza granicami naszego kraju – w szwedzkim klubie Absolute (Sztokholm) i wielu innych. Jej house’owy set został zakwalifikowany do finałowego etapu II edycji konkursu W-Parade DJ CUP 2005.

Jako jedyna kobieta grała między innymi na jedynym w Polsce II oficjalnym „Mayday After Party”.
Dzięki ciągłej pracy potrafi wykrzesać zarówno z gramofonów jak i CD-playerów niezwykle dynamiczne i rytmiczne sety hipnotyzując przy tym zawsze tłumie zebraną publiczność. Aktualnie poza graniem zajmuje się tworzeniem własnych utworów.

Mimo stosunkowo krótkiego czasu spędzonego za konsoletą miała okazję zagrać z takimi DJ’ami jak:
MikeMH4, Voodo & Serano, Vasilis, Matias Menck, Randy Katana, Emerson, Mafia Mike, Adamus, Prescot, Easy 72, Domi, Arthur Green, Marcel McLoud, EqsSamat, Low Rider, Marsel, Maykel Funn, Edy, Kalwi & Remi i wielu innych spotykając się zawsze z bardzo pozytywnymi opiniami dotyczącymi jej techniki mixu oraz precyzji w doborze utworów składających się na prezentowane przez nią sety.

W ostatnim czasie zaprasza młodych i zdolnych wokalistów i nie tylko z którymi tworzy niepowtarzalny klimat są to min: Dominika, Dominica, Kolina i wielu innych mniej znanych lecz równie utalentowanych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →