Deadly Drunkers

Deadly Drunkers
Kraj:
Polska
www:

Deadly Drunkers to kolektyw dwóch uzdolnionych Dj z Warszawy. Mimo iż grają ze sobą od roku bawili klubowiczów już w wielu klubach. Największym jednak osiągnieciem było zagranie na Bemowo Surround Sound Festival na warszawskim Bemowie z takimi gwiazdami jak: Mark Sherry (UK), Dennis Sheperd (DE), Paul Webster (IRE), Will Atkinson (UK),Skytech, DJ W, Levy, Paul Cogito, Matthew Pear, Alex van Reeve, Sebastian Weikum, Underfunk, Amaletto, St@nley, Raziel b2b Gigi. Jako kolektyw mieli także możliwość zaprezentowania swojego seta w radiu Planeta.fm który został pozytywnie przyjęty przez słuchaczy i doceniony wieloma pochlebnymi opiniami. Prezenterzy radiowi autorskiej audycji” Ibiza Night w radiu Bemowo.fm.” Grane przez nich utwory pozwalają przenieść się na gorącą Ibizę więc rozgrzeją do czerwoności nawet najwybredniejszych klubowiczów. Gatunki muzyczne w których się specjalizują to: House, Vocal House, Progressive, Minimal i Techno lecz Commercial też nie jest im obcy. Poniżej indywidualne osiągnięcia.

Raphael Priest -> Rafał Pałka- swoją przygodę z graniem zaczął niedawno jednak jego kariera rozwija się w szybkim tempie. Na rynku zaledwie 2 lata, a grał u boku wielu polskich i zagranicznych artystów. Jego sety porywały ludzi w wielu warszawskich klubach, a także w radiu Planeta.fm oraz Bemowo.fm w którym jest współprowadzącym audycję pt.”Ibiza Night w radiu Bemowo.fm” Dj który podczas swoich setów lubi powracać do czasów dawniejszych, czyli stylu retro ale w nowych remixach.

DJ47 -> Krzyś Krusiewicz – swoją karierę zaczynał w małym klubie Ice Club gdzie stawiał pierwsze kroki jeśli chodzi o klubowe granie. Na scenie klubowej juz ponad 5 lat. Miał okazje zagrać już na duzych imprezach jak np: Sunrise Afterparty (Kołobrzeg). W zależności od nastroju i imprezy swobodnie przemieszcza sie w klimatach House/Vocal house/tech house/electro a nawet czasem minimal. Jest fanem pompujących brzmień i poszukiwania czegoś nowego podczas swoich setów. Grał u boku wielu znakomitych dj’ow polskiej a takze zagranicznej sceny muzycznej. Zwiazany z radiem Bemowo.fm, jest założycielem audycji „Ibiza Night w radiu Bemowo.fm” gdzie gości dj’ow oraz producentów muzycznych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →