Davo

Davo
Kraj:
Polska
www:
https://www.facebook.com/djdavopl

Dawid Leśniewski ( DAVO ) – odkąd pamięta interesował się muzyką. Swoją przygodę za konsoletą rozpoczął w 2006 roku, kiedy to pierwsze techniki miksowania pokazał mu Dj Iron. To właśnie dzięki jego cierpliwości i przekazanej wiedzy zdobywał krok po kroku cenne doświadczenie, które wykorzystywał grając swoje pierwsze imprezy w lokalnych pubach i klubach. Z biegiem czasu w 2008 roku jego umiejętnośc
i dostrzegł manager i rezydent katowickiego Mega Clubu (Dj MkOne). Tam właśnie miał możliwość po raz pierwszy pokazać się szerszej publiczności, gdzie do dzisiaj jest rezydentem. W 2009 roku otworzył Agencję Muzyczno-Rozrywkową „Davo” (www.facebook.com/agencja.muzyczna.davo)
Prywatnie zakochany w progresywnych i melodyjnych brzmieniach (progressive house, progressive trance). Od czasu kiedy poraz pierwszy zagrał z gramofonów zainteresował go turntablizm, scratch i beat juggling. Dodając do tego jego zamiłowanie do mocnych, niekomercyjnych dźwięków podczas imprezy potrafi zaskoczyć i zadowolić nawet najbardziej wybrednego słuchacza. Będąc za konsoletą nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego. W zależności od imprezy jego sety są mniej (moombahton, moombahcore, dubstep, dutch hosue, dirty house, electro house), lub bardziej komercyjne (partybreak, club, r’n’b’, pop, old scool). Dotychczas miał okazję grać takich klubach jak: Mega Club, OUi, Oko Miasta, Cooler, Spiż, Saint Tropez, Straszny Dwór, Arkady, Merkury, Fun City, Maspalomas, Metro, Sereno, Passe, The Only One, Sun Beach, 2.B.3., Vertigo, K2 (IT). Obecnie można go najczęściej usłyszeć w takich klubach jak : Mega Club, Oko Miasta, OUi, Straszny Dwór.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →