David Crystal

David Crystal
Kraj:
Włochy
www:
http://www.myspace.com/djdaviscrystal

David Crystal to jeden z najmłodszych i najbardziej obiecujących Djów Europy. Podziwiany jest za niespotykaną umiejętność skupiania uwagi publiczności i swobodnego łączenia różnych muzycznie “setów”. Szybko stał się rozpoznawalny, grając już w wieku 17 lat w klubach rodzinnego miasta. Dziś jest popularnym DJem, serwującym swoim fanom różnorodne brzmienia. Współpracował w swojej karierze m.in. Z Radiem DEEjay i M2o. Dziś gra dla tysięcy, podróżując po całym świecie, m.in. z takimi gwiazdami jak: Cristian Varela, Ritchie Hatwin, Mauro Picotto, Dave Clark, Marco V, Gabriel & Dresden, Planet Funk, Above & Beyond, Eddie Halliwell, Chris Liebing, Marco Bailey, Jeff Mills, Chistopher Lawrence, Vitalic, Menno de Jong, Paul Van Dyk czy Benny Benassi. Od ponad dwóch lat David jest także członkiem prestiżowej „Disco Più”, pracuje także nad dwoma nowymi produkcjami które ukażą się w 2008r.

David, przez ponad dwa lata, pracował również w „Disco Piu” – jednym z najbardziej prestiżowych i specjalistycznych (we Włoszech i w całej Europie) sklepów muzycznych. Rozwijał tam swoją miłość do muzyki i pozostawał w stałym kontakcie ze wszystkimi włoskimi DJami i najlepszymi wytwórniami. Niedawno zaczął również pracować w studio nagrań, aby nagrać swoje własne kawałki. Każdy z jego setów jest inny; David nieustannie zaskakuje, kreując niepowtarzalną atmosferę podczas każdego show, poczynając od electro, poprzez tek-house i elementy trance, a kończąc na wszystkim co spotyka na drodze swojej muzycznej podróży. W wywiadzie dla brytyjskiego „The Guardian” David przyznaje, że każdy parkiet, każdy klub rządzi się swoimi prawami i potrzebuje własnej, niepowtarzalnej, muzycznej atmosfery.

Jeśli to dopiero początek, jego przyszłość zapowiada się naprawdę imponująco – bogactwo produkcji i niezapomnianych nocy, a przede wszystkim uznanie fanów na całym świecie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →