Dark Saydeck

Dark Saydeck
Kraj:
Polska
www:

Arvero (Lesław Tomasz Sadek) urodził się 10.12.1987r. w Poznaniu.
Już od wczesnego dzieciństwa przejawiał talenty w kierunku muzycznym, nic jednak nie wskazywało na to, że wejdzie w fascynujący świat clubbing’u.
Około 2005 roku zagrał pierwszą w swoim życiu imprezę.
Zafascynowany nowym doświadczeniem przeczesywał kolejne gatunki muzyczne, począwszy od muzyki dance’owej przez house i odmiany progressive.
Na dłuższy czas zatrzymał się w świecie brzmień trance i hard trance, lecz z czasem odnalazł się w klimatach electro house.
Po dość długiej przerwie, z początkiem 2009 roku postawił pierwsze, aczkolwiek stanowcze kroki na scenie klubowej dzięki zaprzyjaźnionym dj’om.
Rok 2010 przyniósł nawiązanie kolejnych cennych przyjaźni, między innymi z dj’em i producentem Mike Havlaar (Michał Lisiak) z którym to w połowie 2012 roku rozpoczął współpracę w występach, oraz produkcjach w które wkładają całe serce i 200% energii.
Wielka pasja do muzyki i dotychczasowe występy śmiało zapowiadają, że nie będzie to kolejny, szary przedstawiciel tej pięknej profesji; a jak sam twierdzi, jego apetyt na muzyczne sukcesy wciąż rośnie.
Po licznych ewolucjach pseudonimu, na chwilę obecną działa jako Arvero (ex. Saydeck/Dark Saydeck), a w jego energicznych setach króluje specyficzny klimat electro, house oraz trance.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →