Damjan S

Damjan S
Kraj:
Polska
www:
http://www.ilovetrance.com.pl

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się dość niedawno. Jako dj swój pierwszy występ zanotował w 2008 roku.
Mimo krótkiego stażu jest mocno zaangażowany w swoja pasje to daje zamierzone efekty. Przełomowy wpływ na jego zainteresowania muzyczne miała impreza First Touch w Łodzi a za nią 20 innych światowych Eventów z muzyka elektroniczna na całym świecie.
Dzięki doświadczeniu i doskonałej znajomości gatunków muzycznych Damian znajduje własną ścieżkę i styl muzyczny jaki chce oddawać w swoich setach. W lipcu 2008 wraz z 2 przyjaciółmi wpada na pomysł stworzenia w Rzeszowie imprezy jakiej nie było, czegoś niepowtarzalnego czego wielu klubowiczom tu brakuje..
I tak powstaje projekt „I LOVE TRANCE” www.ilovetrance.com.pl.
W początkowej fazie jako organizator i promotor . Na IV edycji pojawia się na plakacie i gra swojego pierwszego seta. Jego ulubionym gatunkiem muzycznym jest Trance, Uplifting, Progressive.
Sety grane przez Damjan-a S. są zawsze energiczne, stara się grac różnorodnie lecz zawsze w swoim niepowtarzalnym stylu. Jego występ mogliśmy posłuchać w dawnym klubie Anemon, w Chilli, w Śmignie w Clubie139 pod Tarnowem, czy na Electro Festivalu w Krzeszowie.

W wolnym czasie zajmuje się nagrywaniem swoich setów, które wydaje pod szyldem: „Always With Trance”.Miał zaszczyt wystąpić u boku takich gwiazd jak Nitrous Oxide, Sebastian Sand, Stoneface & Termina i Ronski Speed. Kolejnym Krokiem jaki chce poczynić jest produkcja muzyczna o tym wkrótce…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →