Dada Life

Dada Life
Kraj:
Szwecja
www:
http://www.dadalife.com

Dada Life to szwedzki projekt powstały w Sztokholmie. Założycielami oraz członkami do dziś są Olle Corneer oraz Stefan Engblom. Artyści to słynni Dee Jay’e, którzy są popularni w wielu europejskich krajach. Ich preferowanym gatunkiem muzycznym jest Electro. Obecnie mieszkają w stolicy Szwecji.

Muzyką interesują się od zawsze. Już jako młodzi chłopcy zapragnęli zostać Dee Jay’ami. W młodości konkurowali ze sobą, aby pokazać, że jeden jest lepszy od drugiego. Bardzo to im się przydało, gdyż z każdym dniem artyści motywowali się nawzajem do jeszcze cięższej pracy.

Dzięki wielu próbą zdobyli bardzo wiele umiejętności. Początkowo grywali każdy gatunek, co sprawiło, że Stefan i Olle wiedzą jak zachować się w każdym stylu. Jednak najbardziej przemówiło do nich Electro, z którym zostali do dziś.

Po wielu kłótniach i wielu rywalizacjach artyści postanowili, że połączą się. Dzięki temu powstał duet Dada Life, który grywa bardzo brudne i zaskakujące Electro. Dla fanów jest to początek powstawania nowego gatunku muzycznego.

Dada Life nie jest doceniany przez innych, choć mają oryginalne brzmienie oraz styl, którego nigdzie nie można znaleźć. Stefan i Olle tworzą idealny zespół, gdyż na każdej imprezie wiedzą jak zrobić by publiczność bawiła się bardzo dobrze.

Zapraszani są na różne festiwale oraz eventy na całym świecie między innymi – Australia, Kanada, USA czy Anglia

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →