D-Block & S-Te-Fan

D-Block & S-Te-Fan
Kraj:
Holandia
www:

D-Block & S-Te-Fan znani także jako DS Conspiracy to kolejny bardzo młody i utalentowany duet wśród holenderskich dj i producentów. Swoje siły w tworzeniu muzyki połączyli pod koniec 2004 r.

Diederik Bakker zawsze kochał muzykę. Nie była ona jego jedyną pasją, pochłaniała go jednak bardziej niż wszystkie inne zainteresowania. Wraz ze swym ojcem tworzył elektroniczną muzykę w ich studiu w Amsterdamie. Wyróżniało go to, że potrafił rozłożyć muzykę na części pierwsze. Ta cecha zaowocowała, dzięki czemu Diederik pnie się w górę bardzo szybko.

Stefan den Dass rozpoczął produkować muzykę na początku lat 90’, kiedy królował happy hardcore. Jego miłość do muzyki ewoluowała, jednak ciągle pamiętał dźwięki, które sprawiły, że zafascynowały go elektroniczne dźwięki.

Kiedy Stefan i Diederik połączyli siły wszystko potoczyło się błyskawicznie. Wszystkie ich produkcje stały się bardzo popularne, a największe agencje muzyczne zasypywały ich propozycjami gry. W ciągu roku Diederik i Stefan założyli label „Next Chapter”, który wydał takie produkcje jak: Keep it coming, Lockdown, Natte asbak and Guilty. W 2009 wydali pierwszy solowy album Music Made Addictz oraz stworzyli anthem jednego z najbardziej znanych festiwali hs’owych – Qlimax

D-Block & S-Te-Fan są także członkami sublabelu Scantaraxx, a mianowicie Scantraxx Evolutionz”.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →