Czarny

Czarny
Kraj:
Polska
www:
http://facebook.com/czarnydj

Dj CZARNY

Pochodzi z Chełmna w województwie Kujawsko-Pomorskim swoją przygodę z muzyką zaczął w 2005 roku, ale tak naprawdę profesjonalnie zaczął grać w klubach od stycznia 2011 roku.
Krzysztof mimo nie za długiego stażu za konsoletą jest uważany za obiecującego Dj’a wiele osób widzi w nim bardzo duży potencjał. Jak mówi o sobie,, Cały czas się uczę i z tygodnia na tydzień robię się co raz lepszy’’. Słowa te może potwierdzić słuchając setów Czarnego oraz tym, że od października 2011r do kwietnia 2012 był Rezydentem Klubu Fabryka Bitów Chełmno następnie od połowy Kwietnia 2012roku do sierpnia 2012 był rezydentem w Miami Club Świecie. Dzięki rezydenturze zdobył bogate doświadczenie takie jak kontakt z publicznością oraz dostosowanie klimatu muzycznego pod ludzi. Bardzo duży wpływ na rozwój kariery muzycznej miał znany i ceniony w całej Polsce Mariodeejay, który pokazał Czarnemu kierunek w jaki ma podążać.
Od 1 Września 2012 do 8 czerwca 2013 był Rezydentem Areny Niszczewice.

Doświadczenie:

Mimo, że Dj Czarny gra profesjonalnie dopiero od 2011 roku jest bardzo dobrze wyszkolonym technicznie Dj’em. Od samego początku nawiązał współprace z utalentowanym Dj Salisem, który ma w swoim dorobku tytuły Mistrza Polski Dj’ów to właśnie dzięki Salisowy, Krzysztof wszedł na wysoki i profesjonalny poziom techniczny miksowania. Do dnia dzisiejszego współpracuje z Salisem od którego uczy się bardzo dużo.
Dalsze doświadczenie Czarny zdobywał w klubie Fabryka Bitów, gdzie był rezydentem z doświadczonym Dj Mikkym, który ma na swoim dorobku rezydentury w dużych klubach to właśnie od niego Dj Czarny nauczył się kontaktu z publicznością oraz ,, grania pod ludzi’’. Następnie nawiązał współpracę z Mariodeejay’em od którego poduczył się jak grać w dużym klubie oraz jak stworzyć niesamowity klimat podczas imprezy co dało niesamowite efekty podczas imprez.

Grał w takich klubach jak

:
Arena Kokocko,Arena Niszczewice, Arena Stradomno, Artema Świedziebnia,Crazy Club Gołębiewo, Club Event Lubiewo, Dyskoteka Grześ Koziróg Leśny, Bowling Planet Świecie, Troja Chełmno, Fabryka Bitów Chełmno, Miami Club Świecie, Grand Disco Szczebrzeszyn oraz wiele innych……….

Grał z takimi Dj’ ami i artystami jak:

MARIODEEJAY,Clubbasse,Dj Qidd, EVELYN, C-BooL, Olly Esse, Ana Van Duk, Dj Salis,Dj Hazel, Pablo D-Vine, Jay Dee Atom, Dj MAD, Dj Mikkey oraz wielu innych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →