Cuba

Cuba
Kraj:
Polska
www:
http://cubaa.dj.ftb.pl

CUB@

[email protected]

preferowany gatunek: trance (vocal, uplifting, progrresive)
gram z: laptop, vinyle, cdr.

Mam na imię Kuba. Pochodzę z Polkowic. DJ’ka zainteresowalem sie jakies 5,6 lat temu. Mając 15 lat pierwszy raz w zyciu wybralem sie na dyskoteke z „prawdziwego zdarzenia”. Byl to nieistniejacy juz klub Cosmos 2 w Polkowicach. Wlasnie wtedy ujrzałem prawdziwa, profesjonalna konsolete dj’ska. Po powrocie do domu, gdzies kolo godziny 1 w nocy (niestety mama dluzej nie pozwolila mi zostac 😉 jeszcze dlugo myslalem o tym co zobaczyłem. Widok świecących diod konsoli na dlugo pozostal mi w pamieci. Bylem tym wszystkim tak głęboko zafascynowany, a moje marzenia skupiły się wokół jednego: być dj’em.

Przygode z miksowaniem rozpocząlem mniej więcej 2 lata temu w wakacje. Wraz z moim kolegą z sąsiedniego miasta, ktory zakupil gramofony, spotykalismy sie 2,3 razy w miesiecu na pare godzin i zagłębialiśmy w techniki miksowania. Niestety we wrzesniu 2005 wyjechalem do Gdyni na studia. W zwiazku z tym moje wszelkie plany i mozliwosci rozwoju jako dj’a stanely pod znakiem zapytania. Po raz kolejny ze sprzetem styknalem sie w kwietniu bieżącego roku. Wtedy to postanowiłem wziąć udział w zawodach Mayday DJ’s Meeting zorganizowanych przez DJ PROMOTION, agencje 2T oraz klub Mayday w Glogowie.

(wiecej informacji tutaj: http://www.2t.com.pl/events/deejay/meeting.htm )

Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, bo kilkumiesięcznej abstynecji w miksowaniu i naprawde małym doświadczeniu dj’skim zawody te wygralem. Od tamtej pory gralem m.in. w klubach Mayday oraz Protector w Głogowie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →